"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Hlásání nenávisti k ateistům a židům v nejposvátnějším místě islámu

Autor: Redakce | Publikováno: 7.9.2022 | Rubrika: Islám
Islamweb

„Ó Alláhu, dej sílu islámu a muslimům, zahanbi polyteismus a polyteisty a otoč se zády k tyranům, ateistům a všem ostatním nepřátelům islámu." A podobné nenávistné slova prohlásil při modlitbě Sálih bin Abdulláh al Humaid v nejposvátnějším místě všech muslimů v Mekce.
 

Sálih bin Abdulláh al Humaid není jen řadovým kazatelem, ale i vlivnou osobností náboženského a politického života v Saudské Arábii, ale i světové muslimské komunity, protože je v současnosti předsedou Mezinárodní islámské právní akademie zřízené při Organizaci islámské spolupráce, která sdružuje 57 převážně muslimských zemí. Mimo pozice kazatele v nejposvátnějším místě islámu zastává funkce i v rámci saudskoarabské královské vlády. Jeho projev byl přenášen také satelitní televizí a internetem do celého světa. Mimo to i v samotné velké mešitě v Mekkce jsou pravidelně přítomni muslimští návštěvníci ze všech končin světa. Dosah takovýchto prohlášení je tedy veliký a je to i jeden ze zdrojů náboženské nenávisti vůči židům, která je ve světě mezi muslimskou populací silná.
 
Jeho projev byl zachycen izraelskou nevládní organizací MEMRI, která se věnuje monitorování nenávisti v mediích muslimsko-arabského světa. 
 
Prosím podpořte naše překlady podobných důkazů nenávisti hlásaných mezi muslimy!
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: politická korektnost  | Rasismus
1657 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!