"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Multikulturní aktivisté to dokázali! Ze Švédska je ráj neevropských vrahů a zločinců ...

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 11.9.2022 | Rubrika: Evropa
Švédská vlajka - pálení

Nechci vypadat jako kverulant a věčný pesimista, ale myslím, že bychom neměli zapomínat, že za mediálním pláštíkem informací o slavných ukrajinských vítězstvích, smrti staré ženy, stojící v čele Velké Británie, cenách energií a dalších aktuálních novinkách jsou i staronová témata, která ze světa rozhodně nezmizela. Spíše naopak, dávají o sobě stále více vědět, ačkoliv v domácích médiích se o nich příliš nedozvíte.
 
Víte, že ještě v 70. letech patřilo Švédsko k absolutně nejbezpečnějším zemím Evropy? A jak tam situace vypadá dnes? Švédskem, kde se budou 11. září 2022 konat parlamentní volby, otřásá vlna násilných trestných činů, která nemá v moderní skandinávské historii obdoby. Zločinnost se vůbec poprvé dostala na první místo žebříčku nejzávažnějších obav voličů.
 
Dokonce i mainstreamová média, jako je BBC, přiznávají, že Švédsko má nejvyšší počet vražd střelnou zbraní na milion obyvatel v Evropě. V oficiální zprávě švédské vlády zveřejněné v roce 2021 je uvedeno, že každý rok zemřou ve Švédsku při přestřelkách čtyři lidé na milion obyvatel. Evropský průměr přitom je 1,6 osoby na milion obyvatel.
 
Ze statistik dále vyplývá, že 85 % podezřelých, kteří se ve Švédsku podílejí na smrtících přestřelkách, se narodilo v zahraničí nebo pochází z přistěhovaleckého prostředí. V poslední době se bombové útoky a střelba rozšířily i mimo největší města. Po sérii přestřelek v menším městě Örebro místní policejní šéf uvedl, že tam nejen vzrostl počet gangů, ale že se staly i násilnějšími. "Před deseti lety třeba někoho zmlátili, pak přešli na střelbu do nohou a teď se střílejí do hlavy," řekl agentuře Reuters.
 
I my se začínáme potýkat s rostoucí zločinností. A ani o tom se v českých médiích nedočtete. Není to jen vinou absolutně nezvládané (nejen ukrajinské) imigrace, nebo tolerance a zlehčování trestných činů ze strany politiků. Je to i důsledkem snah bránit policii v práci ze strany různých aktivistických skupin a politiků, kteří se vezou na vlně populismu „nové doby“ podobně, jako se na ní vezli fanatičtí „svazáci“ 50. let minulého století. Pod hlavičkou pseudohumanismu a ochrany fiktivních „lidských práv“ se dokonce snaží trestat policisty za řádný výkon jejich nelehké a nebezpečné služby.
 
Pokud bude tato tzv. „vláda“ České republiky i nadále pokračovat v dosavadním stylu „zvládání“ problémů, pokud budou i nadále tolerovány kontakty vrcholových politiků (a jimi do klíčových pozic ve státní správě včetně bezpečnostních složek dosazovaných figurek) se zločineckými skupinami a pokud bude pokračovat bagatelizace tohoto stavu ze strany tzv. „hlídacích psů demokracie“, velmi brzy se i nám stane, že se budeme bát vystrčit nos z (opevněného) bytu, aby nám ho někdo neustřelil. A nemyslím si, že současný ministr vnitra by byl osobou, schopnou a ochotnou na tomto trendu něco měnit.
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace  | integrace  | válka
1577 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jste pro obětování Evropy na zastavení Ruska? Putin prohlásil, že jaderná konfrontace by skončila zničením Evropy, ale pak už by zřejmě ve válce nikdo nepokračoval. Jste pro obětování Evropy v zájmu světového míru?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!