"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EU nahrazuje závislost na Rusku ještě větší závislosti na muslimech a ti toho využívají

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 18.9.2022 | Rubrika: Evropa
eu

Taková lapálie. Ázerbájdžán, věrný spojenec Turecka a podle paní von Leyenové nový spolehlivý dodavatel plynu pro EU a její klíčový partner na cestě do zeleného ráje, nám napadl Arménii. Zase. Jako na potvoru den před projevem Layenové "o stavu Unie", kde se chlubila "diverzifikací zdrojů plynu od nových spolehlivých dodavatelů". O "zanedbatelném detailu", jako je agrese Ázerbájdžánu vůči sousedním státu, se neobtěžovala byť jen zmínit.
 
Na konci července Leyenová na svém Twitteru uvedla: "EU se obrací na spolehlivější dodavatele energie. Dnes jsem v Ázerbájdžánu, abychom podepsali novou dohodu. Naším cílem je během několika let zdvojnásobit dodávky plynu z Ázerbájdžánu do EU. Tato země bude zásadním partnerem pro naši bezpečnost dodávek na cestě ke klimatické neutralitě".
 
Rusko, původně oslavovaný nejspolehlivější zdroj plynu na cestě do zeleného evropského ráje, začalo zlobit, napadlo Ukrajinu a bylo odvrženo. Všichni v EU podporujeme trpící zemi, pomáháme jak to jde, posíláme zbraně a peníze (všimli jste si, že už téměř zcela utichly žádosti o sběr humanitární pomoci?), v médiích běží nekončící vlna protiruské hysterie, premiér Fiala prohlašuje (v rozporu s ústavou ČR), že jsme ve válce ... atd, atd.
 
Ázerbájdžán, aktuálně oslavovaný nejspolehlivější zdroj plynu na cestě do zeleného evropského ráje (ta Leyenová je tím snad úplně posedlá), začal zlobit, napadl Arménii a ...nic. Žádné výzvy k pomoci malé křesťanské zemi, napadené velkým islamizujícím se sousedem, žádné výzvy k solidaritě a přijímání případných uprchlíků, žádná finanční, humanitární nebo zbrojní pomoc. Žádný Fiala, vyhlašující další válku, žádné mávání arménskými vlajkami, žádné plivání na prezidenta Ilhama Alijeva. 
 
Fakt nevím. Něco je tady asi špatně.
 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

 

Klíčová slova: EU  | válka
1177 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jaké motivace a ideály by vás přiměly sloužit a bojovat v armádě? Černochová a Řehka chtějí dostat lidi do armády. Za jaké ideály motivace byste byli ochotni sloužit a bojovat v armádě?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!