"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rakousko masivně zaplavováno imigranty: řeší se Srbskem, Maďarskem, SR a ČR

Autor: JB | Publikováno: 4.10.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Rakousko

Rakousko je v imigračním srabu. Jako malá země pociťuje dramatický nárůst imigrantů ještě kritičtěji než Německo nebo Francie. Počet podaných žádostí o azyl se meziročně zdvojnásobi - od začátku roku už na 56 tisíc. K Syřanům a Afgháncům se nyní přidali i Indové, kteří - z největší demokracie světa - na něj absolutně nemají nárok. 80% občanů je zděšeno. 

Zištné ekonomické imigraci nelze čelit nějakou azylovou politikou. Naopak, ta ji vyprovokovává a podporuje. Rakouský kancléř Nehammer se vydal včera do Budapešti s prosíkem. Natvrdo prohlásil, že (východním zemím vnucovaná) evropská imigrační politika nefunguje, a státy jsou nuceny konat po vlastní linii. V Budapešti jednal s maďarským premiérem Orbánem a srbským prezidentem Vućićem o koordinaci a posílení protiimigrantských a protipřevaděčských opatření.

Stejně tak se včera Bratislavě se svými protějšky z Česka, Maďarska a Slovenska na toto téma setkal rakouský ministr vnitra Karner. Praha do minulého týdne nic moc nedělala, a v duchu, že imigranti  jdou stejně do Německa, jen prý jejich "zvýšenou četnost zaznamenala". Na takovéto švejkování je ale moc vážná doba. Naprotitomu Maďarsko se chlubí od ledna do září 178 tisíci případy zapuzení imigrantů na hranicích - tzv. pushbacky.

zdroj: https://exxpress.at - https://www.oe24.at

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

1727 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jste pro obětování Evropy na zastavení Ruska? Putin prohlásil, že jaderná konfrontace by skončila zničením Evropy, ale pak už by zřejmě ve válce nikdo nepokračoval. Jste pro obětování Evropy v zájmu světového míru?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!