Rakousko masivně zaplavováno imigranty: řeší se Srbskem, Maďarskem, SR a ČR
Autor: JB | Publikováno: 04.10.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Rakousko je v imigračním srabu. Jako malá země pociťuje dramatický nárůst imigrantů ještě kritičtěji než Německo nebo Francie. 80% občanů je zděšeno. Rakouský kancléř Nehammer se vydal včera do Budapešti s prosíkem. Natvrdo prohlásil, že (východním zemím vnucovaná) evropská imigrační politika nefunguje, a státy jsou nuceny konat po vlastní linii. V Budapešti jednal s maďarským premiérem Orbánem a srbským prezidentem Vućićem o koordinaci a posílení protiimigrantských a protipřevaděčských opatření.

Rakousko je v imigračním srabu. Jako malá země pociťuje dramatický nárůst imigrantů ještě kritičtěji než Německo nebo Francie. Počet podaných žádostí o azyl se meziročně zdvojnásobi - od začátku roku už na 56 tisíc. K Syřanům a Afgháncům se nyní přidali i Indové, kteří - z největší demokracie světa - na něj absolutně nemají nárok. 80% občanů je zděšeno. 

Zištné ekonomické imigraci nelze čelit nějakou azylovou politikou. Naopak, ta ji vyprovokovává a podporuje. Rakouský kancléř Nehammer se vydal včera do Budapešti s prosíkem. Natvrdo prohlásil, že (východním zemím vnucovaná) evropská imigrační politika nefunguje, a státy jsou nuceny konat po vlastní linii. V Budapešti jednal s maďarským premiérem Orbánem a srbským prezidentem Vućićem o koordinaci a posílení protiimigrantských a protipřevaděčských opatření.

Stejně tak se včera Bratislavě se svými protějšky z Česka, Maďarska a Slovenska na toto téma setkal rakouský ministr vnitra Karner. Praha do minulého týdne nic moc nedělala, a v duchu, že imigranti  jdou stejně do Německa, jen prý jejich "zvýšenou četnost zaznamenala". Na takovéto švejkování je ale moc vážná doba. Naprotitomu Maďarsko se chlubí od ledna do září 178 tisíci případy zapuzení imigrantů na hranicích - tzv. pushbacky.

zdroj: https://exxpress.at - https://www.oe24.at

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Česka vláda nás chce umlčet a chce omezit šíření informací o hrozbě islamizace a masové migrace!
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Základy islámu a jejich výklad