"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Německo chtělo a chce vládnou Evropě ...

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 9.10.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Německo

Čtu teď Hermann Rauschning: Rozmluvy s Hitlerem. Autor vstoupil do NSDAP v roce 1931, v roce 1933 byl předsedou Senátu Svobodného města Gdaňska a pohyboval se tehdy i v soukromí Adolfa Hitlera. V roce 1936 se musel pro své demokratické postoje  uchýlit do emigrace a v roce 1940 sepsal ve Švýcarsku své vzpomínky, v nichž, jak sám říká, vycházel ze svých okamžitých zápisků a je možné je prakticky považovat za citáty.
 
"Hitler uťal hrubě rozhovor...Proto se my Němci musíme oprostit od vší vázanosti. Musíme se postavit na vlastní nohy. Ale Německo, jak tu dnes je, není biologickou jednotou. NĚMECKO JÍ BUDE TEPRVE TEHDY, AŽ BUDE EVROPOU. (zvýrazněno autorem knihy.) Bez moci nad Evropou nutně zakrníme. Německo je Evropa. Ručím vám za to, že v Evropě nebude již nezaměstnanost. Přijde neslýchaný rozkvět. Zburcujeme svět z jeho spánku. Stanovíme si úkoly, o kterých se dnešnímu světu ani nezdá. A my je rozřešíme. Ale potřebujeme Evropu a její kolonie. Německo je vždycky jen počátek. Žádná evropská země není již celkem. Pro nás je to Evropa. Kdo ji vyhraje, vtiskne svou pečeť příštímu věku. My jsme k tomu povoláni. Nepodaří-li se nám to, zanikneme stejně, jako zajdou všechny národy Evropy. Zde to znamená buď, anebo." - rozhovor patrně 1932.  (překlad z roku 1946)
 
"Namítl jsem, ( autor) že právě Lawaczek se domnívá, že doba velkých převratných vynálezů minula, a proto dospěl ke své málo přesvědčivé teorii o laciném hromadění elektrické síly pomocí elektrolytické výroby vodíku a ke své systematické výstavbě údolních přehrad jako prostředku laciné výroby elektrického proudu. "Inženýři jsou blázni", uťal Hitler hrubě rozhovor. "Mají myšlenku, kterou je snad možno použít, ale stane se nesmyslem, když ji uplatňujeme všeobecně..."

 

Hermann Rauschning: Rozmluvy s Hitlerem k zakoupení zde.

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

Klíčová slova: historie
1422 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!