"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Mění se Česká republika v policejní stát s tvrdou cenzurou nepohodlných informací?

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 16.10.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

"Bezpečnostním složkám chybí tisíce lidí, BIS shání i kutily, zní úvodník Práva. Mám takovou malou otázku: Jaký je současný stav a pro porovnání: jaký byl počet pracovníků těchto složek za tvrdé  totality? 

A z jiného, zdroje: "Chystaný zákon proti dezinformacím nabírá konkrétní kontury....Principem by měla být blokace online zdrojů, které ohrožují národní bezpečnost. Nikoliv tedy blokace kvůli prostým dezinformacím...půjde o případy, kdy dezinformace nebo propaganda můžou ohrozit svrchovanost, územní celistvost, demokratické základy země nebo značnou měrou ohrozit vnitřní pořádek a bezpečnost státu."

Tolik mluvčí ministerstva vnitra. Podle legislativců nedojde k popření práva vytvářet a šířit informace, omezen ale bude jejich dosah. Dle odborníků je komplikované právně ohraničit, co přesně je dezinformace a zda je ohrožením státních zájmů. Domnívám se ale, že s tím si ministerstvo vnitra velmi snadno poradí, netvoří přece zákon na zelené louce a jistě lze v historii  naší i jiných států nalézt inspiraci.

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 

 

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost
1259 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jaké motivace a ideály by vás přiměly sloužit a bojovat v armádě? Černochová a Řehka chtějí dostat lidi do armády. Za jaké ideály motivace byste byli ochotni sloužit a bojovat v armádě?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!