"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Na imigrační trase na Kanáry se utopí dva imigranti denně

Autor: JB | Publikováno: 28.10.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Španělsko

To, co pro jedny znamená humanitární dodržování poskytování azylu, pro druhé znamená  okamžitý vstup do důchodu a doživotní rentiérství. A protože si žádná ze stran si "svou pravdu" nenechá vymluvit, ilegální imigrace do Evropy v posledních desetiletích jen kvete. Jenže - ilegální, spojená s nebezpečným překonáváním a průnikem hranice Evropy, která stojí ročně stovky životů imigrantů. Avšak u nich platí ono sovětské "nas mnogo", takže fatálnost při průniku do evropského Eldoráda je pramalou překážkou.

Ve čtvrtek na Kanárské ostrovy zas připlula malá loď narvaná dvěma tucty imigrantů - dnes už dávno všední situace. Z drtivé většiny mladíci, vyjímečně matka s kojencem - dívky a starší generace absolutně neimigrují. Ilegálové po kontrole a požádání oazyl se domáhají co nejrychlejšího přepravení na evropský kontinent. A tak prakticky dnes a denně. Tak už to tu chodí.

Mezinárodní organizace pro migraci OSN k tomu jen dodává, že na imigrantské trase ze Západní Afriky na Kanáry od minulého roku přišlo o život přes 1500 imigrantů - průměrně se tu tak topí 2 imigranti denně. Nicméně dokud se neodstraní skutečná příčina imigrace - tedy ono terno, které africké výrostky motivuje za každou cenu se do Evropy dostat, bude se jen pro forma lamentovat a chodit kolem horké kaše. To je totiž jednoznačně nejudržitelnější politický přístup.

zdroj: https://www.larazon.es

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

1044 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!