Na imigrační trase na Kanáry se utopí dva imigranti denně
Autor: JB | Publikováno: 28.10.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
To, co pro jedny znamená humanitární dodržování poskytování azylu, pro druhé znamená okamžitý vstup do důchodu a doživotní rentiérství. A protože si žádná ze stran si "svou pravdu" nenechá vymluvit, ilegální imigrace do Evropy v posledních desetiletích jen kvete. Jenže - ilegální, spojená s nebezpečným překonáváním a průnikem hranice Evropy, která stojí ročně stovky životů imigrantů. Avšak u nich platí ono sovětské "nas mnogo", takže fatálnost při průniku do evropského Eldoráda je pramalou překážkou.

To, co pro jedny znamená humanitární dodržování poskytování azylu, pro druhé znamená  okamžitý vstup do důchodu a doživotní rentiérství. A protože si žádná ze stran si "svou pravdu" nenechá vymluvit, ilegální imigrace do Evropy v posledních desetiletích jen kvete. Jenže - ilegální, spojená s nebezpečným překonáváním a průnikem hranice Evropy, která stojí ročně stovky životů imigrantů. Avšak u nich platí ono sovětské "nas mnogo", takže fatálnost při průniku do evropského Eldoráda je pramalou překážkou.

Ve čtvrtek na Kanárské ostrovy zas připlula malá loď narvaná dvěma tucty imigrantů - dnes už dávno všední situace. Z drtivé většiny mladíci, vyjímečně matka s kojencem - dívky a starší generace absolutně neimigrují. Ilegálové po kontrole a požádání oazyl se domáhají co nejrychlejšího přepravení na evropský kontinent. A tak prakticky dnes a denně. Tak už to tu chodí.

Mezinárodní organizace pro migraci OSN k tomu jen dodává, že na imigrantské trase ze Západní Afriky na Kanáry od minulého roku přišlo o život přes 1500 imigrantů - průměrně se tu tak topí 2 imigranti denně. Nicméně dokud se neodstraní skutečná příčina imigrace - tedy ono terno, které africké výrostky motivuje za každou cenu se do Evropy dostat, bude se jen pro forma lamentovat a chodit kolem horké kaše. To je totiž jednoznačně nejudržitelnější politický přístup.

zdroj: https://www.larazon.es

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Česka vláda nás chce umlčet a chce omezit šíření informací o hrozbě islamizace a masové migrace!
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost