"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Elon Musk znovu aktivoval účet Donalda Trumpa na Twitteru!

Autor: Jana Marková | Publikováno: 20.11.2022 | Rubrika: Amerika
USA

Podnikatel o tom rozhodl na základě výsledků průzkumu, který provedl na sociální síti. 51,8 % hlasujících uživatelů se vyslovilo pro návrat Trumpa, 48,2 % bylo proti. Trump se okamžitě stal blogerem-milionářem.
 
 
Takže zatímco naše ČT ječí, jak Elon propouští stovky lidí (mimochodem on mluví o tisících), tak Elon si prostě jede svoje a na názor takových patlalů z vysoka kašle. Nechce válku na Ukrajině, nechce jim platit Skylink, chce pro fejkové účty zpoplatnění, fluidní pohlaví mají platit za každé z nich, teď vrátil Trumpa a ještě si z toho všeho dělá srandu. Má je totiž někde, evidentně se tím baví a  oni už nevědí jak ho hejtovat, tak vymýšlí cokoliv možného i nemožného, jen aby ukázali, jak hrozný a nezodpovědný a zlý a fuj ten Elon je. 
 
Neuvědomují si při tom, že jediné na co ukážou je, jak nemožní, zoufalí a trapní jsou oni. Celý ten "mejnstrým". Pitomci, co se bojí o svá mediální korýtka. Ukázka vlezlosti a poplatnosti každému režimu. A v Americe teď už mají kromě Elona i republikánskou většinu ve Sněmovně. Přeju jim to. A přeju podobný obrat i nám, ale vím, že my si na něj ještě musíme chvíli počkat.
 

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

 

 

Klíčová slova: politická korektnost
1087 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!