"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Lži medií a ministryně Černochové o senátorce Hamplové: České vojáky na Ukrajinu nikdy posílat nechtěla

Autor: Redakce | Publikováno: 4.12.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

Sdílíme veřejné prohlášení senátorky Hamplové k lžím o její osobě: Lež paní Černochové v přímém přenosu se hned šíří a někdo to ještě takto vyrábí 🤦‍♀️😡  NENÍ TO PROSTĚ PRAVDA - 1.12. jsem hovořila o tom (v těch čtyřech otázkách), že Ukrajina může cvičit své vojáky na svém území, kde se neválčí. Tu myšlenku o tom, že ty vojáky mají cvičit naši vojáci, mi vkládala do úst paní Černochová, a hned na místě jsem ji důsledně opravila, aby si to někdo nevyložil jinak, než to bylo myšleno. Naše kluky bych tam NIKDY !!!neposílala.

Vyrobená lež “na dané téma” však už běží éterem. Vymyslela jí ale paní ministryně. Že by to byly její podprahové sny? Těžko říct. Na nic ostatního naopak nereagovala. Jen jí trochu ujely nervy, když jsem položila ty otázky…. Poslední dobou jí ujíždí nějak často... Bohužel u ministryně obrany je to trochu nebezpečné...

Převzato z profilu Jana Zwyrtek Hamplová fanpage

Zde je oficiálni záznam z jednáni senátu parlamentu České republiky, kde je oficiálně zaznamenáno:

Senátorka Jana Zwyrtek Hamplová:  "Já budu velmi stručná a už by nereagoval, ale protože se setkávám s tím, poslední tři čtyři měsíce, že se mi vkládají do úst věty, které jsem nikdy neřekla, tak bych chtěla reagovat zejména na paní ministryni. V mém příspěvku není nikde napsáno, že by ten výcvik měla provádět Česká republika, neboť znám mezinárodní právo. Takže neříkejte mi tady, co jsem tady nikdy neřekla. Na pana kolegu Lásku nebudu reagovat, jeho styl je mi cizí. A nemohu-li použít stejný, jako dáma, tak reagovat nebudu. A všechny ostatní příspěvky byly naprosto korektní. Každý má právo na názor a občané si to přeberou. Děkuji."

Takto o celé věci lže a manipuluje například novodobý Der Stürmer eurohujeru FORUM24,cz:

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

 

 

 

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost
1661 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!