"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kvůli imigrantům klesá v Evropě podpora Ukrajině

Autor: JB | Publikováno: 8.12.2022 | Rubrika: Amerika
Evropa

Jak vyplývá ze sledování a studií prezentovaných tento týden na Fóru pro migraci a demokracii MERCATOR na Technické univerzitě v Drážděnech, rapidně upadá zájem Evropanů dále podporovat válku na Ukrajině. A má to i jasný důvod: příliv imigrantů. Byť zastoupení podporovatelů v Německu, a obdobně i ČR a Polsku, je stále nemalé - okolo 40%, procento skeptiků podpory Ukrajiny již dorostlo do stejné výše - rovněž okolo 40%. 

Zásadním fenoménem určujícím nevoli občanů evropských zemí k podpoře Ukrajiny je imigrace. A to jak ukrajinská, tak mimoevropská. A i zde je rozdíl:  Ukrajinci jsou v Evropě přijímáni - a namnoze i zaopatřováni - lépe než mimoevropští, zejména jinokulturní muslimští imigranti. Imigrace je dnes hlavní obavou a voličským zájmem evropských občanů: předstihla téma ekonomiky, pandemie, sociálního zabezpečení, nediskriminace minorit a další. 

Pokud Ukrajina stojí o další evropskou podporu, měla by se zřejmě k tématu imigrace, zjména mimoevropské, ve vlastním zájmu nějak postavit, a nějakým způsobem se na imigrantském břemeni - např. přijetím části imigrantů na svém území (za evropské finanční podpory) - podílet. To by byl v současnosti pro západní Evropu zřejmě politický trhák doby a polické elity by se svým voličům mohly blýsknout konečně nějakým big dealem!

Neboť, milí ukrajinští přátelé - Evropa si také dovoluje mít své existenciální problémy, a to takové, ve kterých by zas na oplátku potřebovala pomoc svých ukrajinských přátel a jejich velké země. Proč má nejtěsnější evropský podporovatel-Británie vozit imigranty až do vzdálené Rwandy? Cožpak pro ně na Ukrajině nejsou daleko lepší podmínky, a po avizovaném vítězství i spousta místa? Navíc více než 95% vněevropských imigrantů tvoří práceschopní mladí muži, kteří při obnově poválečné Ukrajiny mohou zemi vytrhnout trn z paty! A pokud by to nestačilo, v USA mají imigrantů už také dost...

zdroj: (abc.es) - (tu-dresden.de) - (forum-midem.de) - tu-dresden.de - novinky.cz - novinky.cz

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

1474 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Kterou současnou speciální vojenskou operaci odsuzujete nejvíce?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!