"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dlouhý pochod iluzemi ...

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 19.12.2022 | Rubrika: Evropa
eu

Z článku od Achijaha Zorna v Tichys Einblick pod titulkem: Dlouhý pochod iluzemi - jen tak na počtení. Tzv. osmašedesátnící (západní, abychom si to nepletli) se v šedesátých letech vydali na "Dlouhý pochod institucemi", jak tenkrát nazval marxistický studentský vůdce Rudi Dutschke plány na převzetí moci. Tak jedno je jasné: Právě dospěli do cíle. Teď se tedy může začít prosazovat "Dlouhý pochod iluzemi". 
 
Článek přináší výčet politických iluzí, které se v Německu staly státní pravdou, existujících vedle, nebo dokonce nad zákonem. Tady tedy několik svatosvatých dogmat: 
Euro není měna, která má svá pro a proti, je to svatý mírový projekt. Peníze nejsou problém, mohou se kdykoliv v jakémkoliv množství natisknout.  Slunce a vítr účet za energie nevystavují.  Elektroauta jsou C02 neutrální. 
 
Každý, kdo zaťuká na dveře do Evropy, musí být přijat. Kdo to vidí jinak, je zlý a xenofobní.  Nekvalifikovaní uprchlíci z rozvojových zemí se překvalifikují na odborné pracovníky a tím vyřeší demografické problémy německých sociálních pokladen. Islám je bez problémů integrovatelný do sekulárního liberálního právního státu.  Klimatická změna je způsobena pouhopouze CO2, produkovaném člověkem. 
 
Očkování přináší lidstvu vykoupení ze smrtelné pandemie a stejně jako lockdowns a respirátory nemá žádné vedlejší účinky, které by bylo nutné brát vážně.  Pohlaví člověka je pouhým společenským a biografickým konstruktem a nemá nic společného s biologickými fakty. 
 
Čím více lidí bude mít maturitu a bude studovat, tím lépe pro tuto zemi. I když pak nebudou žádní řemeslníci.  Vše, co vede k oslabení a rozbíjení národního státu Německo, je dobré.  Světové globální společenství nás dovede k věčnému míru.  Změnou, manipulací a nově vytvořeným jazykem stvoříme nového, lepšího člověka.  Politické plánované hospodářství je solidárnější, spravedlivější a udržitelnější než egoistické tržní hospodářství. 
 
Ztráty blahobytu v nadmíru bohatém Německu jsou bezpodmínečně nutné pro záchranu světa. Politici nepotřebují žádnou kvalifikaci, důležitý je pouze jejich správný postoj k iluzím. Každý, kdo nesdílí naše iluze, je na špatné straně a smí být zneuctěn. 
 
V tuto chvíli už náleží ke státní doktríně tolik iluzí, že je o Německu možno mluvit jako o "iluziokracii" (vládě iluzí). Tyto iluze nejsou žádné mýdlové bubliny, jsou to v duších hluboce zakotvené toužebné naděje.
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

 

723 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky? Poté, co summit EU-CELAC otevřel otázku statutu Malvín, Británie zuří. Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!