"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Fiala je nejulhanější český premiér, který ve skutečnosti pomáhá Rusku zvítězit nad EU ...

Autor: Martin Gust | Publikováno: 27.12.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

Jelikož jsem se tu dost obsesivně věnoval Petru Fialovi, trochu dovysvetlim proč, neb je to vlastně osobní - když ten pán chtěl můj hlas, volal že TEĎ JDE O VŠECHNO!! a prsil se, že se zasadí o omezení povolenek. Neudělal vůbec nic. Ani to nezkusil připomenout jako téma, přestože k tomu měl předsednickou platformu, přičemž po ruské invazi (kterou sám omílá v každé druhé větě jako důvod všech vládních kotrmelců) by bylo logické navrhnout alespoň dočasné pozastavení/omezení povolenek než se situace s energiemi vyřeší. 
 
Místo toho se mohl přetrhnout, aby Bruselu splnil každé přání, celý šťastný že ho za to Uršula s Franzem pohladí po hlavičce jako pilného školáka a on si na chvilku může připadat jako politik velkého světa.
 
Češi v tom dokonce šli tak daleko, že je nadšený "Zelený vodík" Timmermans označil za "nejlepší předsednictví za několik desítek let." Zřejmě všechny předcházející předsednické státy nějakým způsobem před Bruselem hájily to, co považovaly za zájem své země a svých voličů. Tak zpatecnicky přístup je ovšem panu profesorovi zcela cizí.
 
Třiatřicet let po Listopadu pořád nevíme kdo jsme a co vlastně chceme. Krásně to ilustruje taky momentální sestava prezidentských kandidátů. Část země, považující se za lepší, toužebně čeká spásu ze západu, druhá (které si ta první část dlouho nevšímala) si na truc vůči té první začala malovat východní přísliby. Mezitím pár šikulů dělá byznys. Haj hou.

 

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Klíčová slova: Česká republika  | válka
1286 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!