"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ukrajina: Kissinger tomu neruzumí

Autor: JB | Publikováno: 26.12.2022 | Rubrika: Amerika
Raketa

Britský renomovaný Spectator otiskl brilantnímu americkému ex-diplomatovi Henry Kissingerovi článek, ve kterém se kloní k rozhovorům s Ruskem, aby se předešlo zničující světové válce. Kissinger evidentně hraje na to, že Putin prohlásil, že Rusko je k mírovým jednáním kdykoli připraveno.

Zřejmě ještě renomovanější ukrajinský poradce Michajlo Podoljak namítá, že Kissinger tomu nerozumí, a chce obětovat části Ukrajiny za neútočení na Evropu, a že Rusko se snaží vyvléct z odpovědnosti.

Amerika ovšem není Ukrajina, a americké zájmy nejsou totožné s ukrajinskými. Míra protiruskosti amerických zájmů již byla naplněna, a jak vyplynulo ze Zelenského návštěvy v USA, další podpora Ukrajiny z amerického rozpočtu proto již nemusí být dále vnitropoliticky udržitelná.

Narozdíl od Evropy si žádný kongressman či senátor nemůže dovolit prohlásit, že je Ukrajinec; bylo by pak na zevrubnou interpelaci, zda ze svého zákonodárného mandátu neprosazuje cizozemské zájmy.

zdroj: https://exxpress.at

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

1017 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jsme v případě Izraele také ve válce? Při vypuknutí rusko-ukrajinského konfliktu premiér Fiala vyhlásil, že jsme ve válce, Ne tak v případě Izraele. Jsme v případě Izraele také ve válce?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!