Švédsko to už nedává: požaduje odsun imigrantů
Autor: JB | Publikováno: 31.01.2023 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Obohacování imigranty a vítačství již vyšlo z módy. Ve Švédsku je zle. Zaimigrovaná společnost se nachází na pokraji občanské války. Předsednická země na konferenci ministrů vnitra už nenechává ostatní členské země na pochybách, že pro-imigrační už dávno není. Radikálně se vše změnilo. A na pomoc přichází i rodačka - dřívější propagátorka imigrace (zejm. do východních zemí). komisařka Ylva Johansonová. Ostatní země Švédsko s jeho komisařko nepoznávají: požaduje důsledné odsuny ilegálů a aby EU sankcionovala ty jejich domoviny, které nespolupracují. Muselo to zajít až takhle daleko?

Obohacování imigranty a vítačství již vyšlo z módy. Ve Švédsku je zle. Zaimigrovaná společnost se nachází na pokraji občanské války. Předsednická země na konferenci ministrů vnitra už nenechává ostatní členské země na pochybách, že pro-imigrační už dávno není. Radikálně se vše změnilo.

A na pomoc přichází i rodačka - dřívější propagátorka imigrace (zejm. do východních zemí), komisařka Ylva Johansonová. Ostatní země Švédsko s jeho komisařkou nepoznávají: požaduje důsledné odsuny ilegálů a aby EU sankcionovala ty jejich domoviny, které nespolupracují.

Muselo to zajít až takhle daleko? Nebyla nakonec ta imigrační politika ruskou propagandou protievropských trolů za evropské peníze? Jak jinak by mohlo dojít ohrožení společenských základů a vůbec samotného švédského státu? Nenastal čas vyvrhnout tuto ruskou imigrační propagandu EU i s jejími protagonistkami/y?

zdroj: https://lesobservateurs.ch - https://www.7sur7.be - https://www.ouest-france.fr

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!
Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko
Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu