A pak věřte mediím: Americká a media vědomě lhaly o napojení Trumpa na Rusy ....
Autor: ZN | Publikováno: 06.02.2023 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Aféra Russiagate o spiknutí Donalda Trumpa s Ruskem, která léta ovládala americká média, stála na slátaninách, prohlásila legenda americké žurnalistiky Bob Woodward, jenž se proslavil odkrytím aféry Watergate. A tyhle lži zhusta citovali čeští elitní novináři. DeníkN, Respekt, ČT a další. Kromě toho řekl, že celá Russiagate byl podvod na čtenářích a divácích, jehož se americká média dopustila.

Aféra Russiagate o spiknutí Donalda Trumpa s Ruskem, která léta ovládala americká média, stála na slátaninách, prohlásila legenda americké žurnalistiky Bob Woodward, jenž se proslavil odkrytím aféry Watergate. A tyhle lži zhusta citovali čeští elitní novináři. DeníkN, Respekt, ČT a další.
 
Kromě toho řekl, že celá Russiagate byl podvod na čtenářích a divácích, jehož se americká média dopustila. A dodal, že i když vlastní redakci listu Washington Post varoval, nikdo to nechtěl slyšet.
 
Článek, pro nějž sbíral materiály rok a půl, je dosud nejpodrobnějším popisem Pearl Harboru americké žurnalistiky.
 
Zdroj: Washingtonexaminer.com
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu