Je to marný, je to marný, je to marný arogance eurohujerů plodí vztek v českých ulicích
Autor: Martin Gust | Publikováno: 15.03.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Člověk na pár tydnu vytahne paty a tady se hned podniká utok na Zimní palác, pardon, muzeum. I strhnul se plac a skripeni zubuov. Jo, holenkove, tak to chodi, kdyz v zemi neexistuje funkcni politicka opozice. Chteli jste skoncovat s korupci, dostali jste Babise. Nepripadalo vam koser mluvit o problemech migrace a islamu, dostali jste Okamuru. Oboji podnikatelske projekty bez skutečné politické podstaty.

Člověk na pár tydnu vytahne paty a tady se hned podniká utok na Zimní palác,  pardon, muzeum. I strhnul se plac a skripeni zubuov. Jo, holenkove, tak to chodi, kdyz v zemi neexistuje funkcni politicka opozice.  Chteli jste skoncovat s korupci, dostali jste Babise. Nepripadalo vam koser mluvit o problemech migrace a islamu, dostali jste Okamuru. Oboji podnikatelske projekty bez skutečné politické podstaty.
 
Tak dlouho ti lepsi z vás tvrdili, ze je treba vyporadat se s "Ceskem B" az ho mate v ulicich. Tak dlouho jste ohrnovali nos nad primitivnim narodovectvim, az jste zacali volat, ze vám flastenci ukradli vlajku. Neukradli, zvedli ji z pankejtu, kde odmitnuta bezprizorne lezela.
 
Ze te bezprizornosti vyuzivaji vselici prodavaci teple vody a kapesni megalomani? Tak uz to na trzisti chodi. A parlamentni demokracie nikdy nic jineho nez trziste nebyla.
 
Reklo by se, ze vam Babiš dal lekci v tom, jak snadno proti vam zvednul seniory, na ktere vsechny predchozi vlady kaslaly a povazovaly je za samozrejmost.
 
Ale ne. Misto toho prijdete s tim, ze podpora vlády ma byt zakladnim rysem sporadaneho obcana.  Je to marny, je to marny, je to marny.
 
Zda se, ze budoucnost bude permanentni boj za stastne a zelene zitrky. Neco jako byla bitva o zrno.
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu