Prezident Čečenska Kadyrov odsoudil hanobení koránu Ukrajinci a vyzval ukrajinské muslimy k dezerci
Autor: Redakce | Publikováno: 18.03.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Prezident Čečenska Kadyrov reagoval na svém telegramovem účtu na video ukrajinských vojáku hanobících korán, pobavte se: Chci oslovit takzvané muslimy, kteří údajně bojují v ozbrojených silách Ukrajiny. Jaké to pro vás je být ve stejných řadách s nepřáteli Alláha? Jaké ospravedlnění najdete pro sebe v den velkého soudu? Nemáš žádnou výmluvu! Budete prokletí, stejně jako ti, kteří se odváží zasahovat do Svatého Koránu.

Prezident Čečenska Kadyrov reagoval na svém telegramovem účtu na video ukrajinských vojáku hanobících korán, pobavte se:  Přísahám při Všemohoucím Alláhu, nedovolíme nikomu, aby se beztrestně posmíval Svatému Koránu, a trest Pána světů vás zasáhne, ať jste kdekoli! Upřímně se modlím, aby vám tento trest byl přinesen prostřednictvím našich válečníků, kteří vás chtějí zničit víc, než chcete žít.
 
Toto je váš skutečný fašisticko-satanský vnitřek. Chtěl bych vidět, jak se odvažujete dotknout se Svatého Koránu, pokud je ve vašem dosahu alespoň jeden Čečenec nebo muslim. K tomuto rouhačskému činu byste se neodvážili, kdyby takový přístup k cizímu národu, kultuře, náboženství nebyl vaší státní ideologií.
 
Chci oslovit takzvané muslimy, kteří údajně bojují v ozbrojených silách Ukrajiny. Jaké to pro vás je být ve stejných řadách s nepřáteli Alláha? Jaké ospravedlnění najdete pro sebe v den velkého soudu? Nemáš žádnou výmluvu! Budete prokletí, stejně jako ti, kteří se odváží zasahovat do Svatého Koránu.
 
A těm zmetkům, které jsou v těchto rámech prezentovány, řeknu: nemusíte dlouho snášet chlad. Velmi brzy se budete moci ohřát v pekelném ohni. Nebudu šetřit úsilí a prostředky, abych tě našel a potrestal! A modlím se k Alláhovi, aby uspíšil váš nevyhnutelný konec.
 
Video ukrajinského vojáka hanobícího korán: 
 
Neomezím se na suché odsouzení činu ukrajinských zlých duchů, kteří nedávno spálili stránky Svatého Koránu. Záznam jste viděli na mém kanálu. Za odstranění tohoto zmetka vyhlašuji odměnu 5 milionů rublů. Za převzetí živého - dvakrát tolik - 10 milionů rublů.
 
Kdykoli se to stane – dnes, zítra, za rok, peníze budou čekat. A bez ohledu na to, kdo to udělá: četa, skupina, samotář, soused v zákopu, peníze budou převedeny v plné výši.
 
A ty, zbabělec, který si skryl tvář, víš, že trest přijde každou chvíli, kdekoli, kdekoli se schováš. Nyní vaše zaječí duše nepozná mír.
 

K tématu doporučujeme také si přečíst:

 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu