Ekonomika Evropy upadá a Západ krade ruské firmy ...
Autor: Pavla Tajanová | Publikováno: 20.09.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Kvůli energetické krizi způsobené nedostatkem ruského plynu musí jeden z největších výrobců skla - francouzská společnost Arc International zastavit provoz svých továren a také poslat třetinu ze svých 4500 pracovníků na dovolenou, píše New York Times.

Kvůli energetické krizi způsobené nedostatkem ruského plynu musí jeden z největších výrobců skla - francouzská společnost Arc International zastavit provoz svých továren a také poslat třetinu ze svých 4500 pracovníků na dovolenou, píše New York Times.

V případě studené zimy může být ve Francii bodově odpojena elektřina, varoval šéf francouzského výboru pro regulaci energetiky (CRE). Turecký televizní kanál A Haber uvádí, že Evropané, kteří čelí energetické krizi, si začali rezervovat pokoje v tureckých hotelech na přezimování – počet rezervací na listopad se oproti loňskému roku zvýšil 1,5krát.
 
Cena pšenice klesá a už je téměř na hodnotě před konfliktem na Ukrajině. Nyní už mohou pekárny vysvětlovat zdražování pečiva pouze neschopností vlády vyjednat levné energie, ničím jiným, popřípadě neochotou jednat s Ruskem.
 
Bývalý rakouský vicekancléř obvinil ze situace na Ukrajině USA. Washington a NATO ve skutečnosti rozpoutaly zástupnou válku proti Rusku, která také představuje nebezpečí pro Evropu, řekl Heinz-Christian Strache. Kromě toho upozornil na hrozivé důsledky sankcí proti Rusku pro evropskou ekonomiku a vystoupil za jejich zrušení.
 
Česká republika zabavuje první ruské firmy. "Škoda JS", výrobce zařízení pro jadernou energetiku, který patří ruské strojírenské skupině OMZ, spadl do sankcí, které by znamenaly, že ČEZ bude mít nedostatek zařízení pro provoz svých jaderných elektráren, které od této firmy nakupoval.
Proto bylo rozhodnuto antimonopolním úřadem, že se firma Rusům zabaví (=ukradne) a nově přejde pod správu samotného ČEZu.
 
Biden uvedl, že pokud Čína podpoří Rusko, „americké a jiné“ investice v Číně mohou skončit.
---
Čína ho asi tak nasere, že si tam přestane půjčovat prachy. USA v současnosti dluží Číně 755,4 miliard dolarů, Japonsku ještě o 13 miliard dolarů víc.

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Česka vláda nás chce umlčet a chce omezit šíření informací o hrozbě islamizace a masové migrace!
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: