Velká česká media očerňují statisícovou demonstraci proti vládě Fialy, ale propaguji provládní mini demonstraci
Autor: Petr Markvart | Publikováno: 28.10.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Včera se na Václaváku sešly nižší stovky lidí, protože v sousední zemi zastřelil příslušník sexuální menšiny jiné dva příslušníky sexuální menšiny. V důsledku čehož shromáždění požadovali, aby příslušníci sexuálních menšin mohli vstupovat do stejnopohlavních manželství, protože potom to prý už bude o moc lepší.

Včera (26.10) se na Václaváku sešly nižší stovky lidí, protože v sousední zemi zastřelil příslušník sexuální menšiny jiné dva příslušníky sexuální menšiny. V důsledku čehož shromáždění požadovali, aby příslušníci sexuálních menšin mohli vstupovat do stejnopohlavních manželství, protože potom to prý už bude o moc lepší.
 
Shromáždění těchto somnaubuliků se účastnil též předseda Senátu, který k čestným titulům "Tchajwanec" a "Ukrajinec", teď nově přidá i "Teplárník" (podle názvu klubu sexuálních menšin, kde k činu došlo, "Tepláreň" - vysvětlivka pro cenzora). Jednoho člověka, který tento happening komentoval na síti už vyšetřuje Policie a člověka, který si dovolil se shromážděnými nesouhlasit přímo na místě, začali přítomní mírotvorci, protestující proti nenávisti, lynčovat.
 
O shromáždění informovala všechna média, zatímco stotisícové demonstrace lidí, protestujících proti ožebračování, odbývá rozborem majetkových poměrů jednoho ze svolavatelů nebo rozborem jejich názorů na válku. 
 
Mám pocit, že žiju v blázinci.
 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus