"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Velká česká media očerňují statisícovou demonstraci proti vládě Fialy, ale propaguji provládní mini demonstraci

Autor: Petr Markvart | Publikováno: 28.10.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

Včera (26.10) se na Václaváku sešly nižší stovky lidí, protože v sousední zemi zastřelil příslušník sexuální menšiny jiné dva příslušníky sexuální menšiny. V důsledku čehož shromáždění požadovali, aby příslušníci sexuálních menšin mohli vstupovat do stejnopohlavních manželství, protože potom to prý už bude o moc lepší.
 
Shromáždění těchto somnaubuliků se účastnil též předseda Senátu, který k čestným titulům "Tchajwanec" a "Ukrajinec", teď nově přidá i "Teplárník" (podle názvu klubu sexuálních menšin, kde k činu došlo, "Tepláreň" - vysvětlivka pro cenzora). Jednoho člověka, který tento happening komentoval na síti už vyšetřuje Policie a člověka, který si dovolil se shromážděnými nesouhlasit přímo na místě, začali přítomní mírotvorci, protestující proti nenávisti, lynčovat.
 
O shromáždění informovala všechna média, zatímco stotisícové demonstrace lidí, protestujících proti ožebračování, odbývá rozborem majetkových poměrů jednoho ze svolavatelů nebo rozborem jejich názorů na válku. 
 
Mám pocit, že žiju v blázinci.
 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

 
 

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost
1603 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jaké motivace a ideály by vás přiměly sloužit a bojovat v armádě? Černochová a Řehka chtějí dostat lidi do armády. Za jaké ideály motivace byste byli ochotni sloužit a bojovat v armádě?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!