Duka varuje před (protiruskou) nenávistí
Autor: JB | Publikováno: 24.11.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Arcibiskup Dominik Duka varoval v rozhovoru pro rádio Universum před nenávistí. Zejména protiruskou. Ale je tu i protiukrajinská - stačí se podívat na demonstrace v sousedním Sasku, zejména Lipsku, kde Ukrajincům spílají, aby vypadli. Nenávist je na obou stranách, a navíc tolerována, schvalována, podněcována, ba vynucována jako povinná. To je fakt, a jak Duka nechává tušit - největší prohra a selhání člověka dnešní doby, lhostejno na které straně.

Arcibiskup Dominik Duka varoval v rozhovoru pro rádio Universum před nenávistí. Zejména protiruskou. Ale je tu i protiukrajinská - stačí se podívat na demonstrace v sousedním Sasku, zejména Lipsku, kde Ukrajincům spílají, aby vypadli.

Nenávist je na obou stranách, a navíc tolerována, schvalována, podněcována, ba vynucována jako povinná. To je fakt, a jak Duka propašovává - zároveň i největší prohra člověka dnešní doby, lhostejno na které straně. Morální.

Živoucí ikonografický průmět lítě nenávistného Satanova fejsu při konání zvěrského zla, anebo neoblomně poslušné vroucnosti ve tváři Archanděla Michaela ultimativně eliminujícího Satana z existence, je však vidět na obou stranách - u jejích propagandistů, politiků,   pisálků či obyčejných pěšáků a pacholků.

Morální vítězství nebo morální porážka ... Katarze jako nedílný průvodní jev doby krize je už přinejmenším v tom, že je vidět, kdo je kdo. A dělící rovinou není státní hranice ani politická strana ani národnost či náboženská příslušnost.

zdroj: parlamentnilisty.cz - radiouniversum.cz

bild.de - https://www.lvz.de - morgenpost.de - t-online.de  - youtube.com

behance.net - wearehumanangels.org - shutterstock.com

cz.depositphotos.com - cz.pinterest.com
 

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu