Brusel v obležení: Maročané slavili vítězství nad Kanadou
Autor: JB | Publikováno: 02.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Po nedělních násilnostech marockých imigrantů v Bruselu oslavujících vítězství nad Belgií už včera policie neponechala nic náhodě. Brusel byl pod policejním obležením, a poté, co Maroko včera zvítězilo v MS v Kataru nad Kanadou byly ulice pod obležením marockých imigrantů. Díky totálnímu policejnímu nasazení se tentokrát podařilo imigranty udržet jakž takž pod kontrolou.

Po nedělních násilnostech marockých imigrantů v Bruselu oslavujících vítězství nad Belgií už včera policie neponechala nic náhodě. Brusel byl pod policejním obležením, a poté, co Maroko včera zvítězilo v MS v Kataru  nad Kanadou byly ulice pod obležením marockých imigrantů. Díky totálnímu policejnímu nasazení se tentokrát podařilo imigranty udržet jakž takž  pod kontrolou (la police bruxelloise a déployé les grands moyens pour anticiper tout débordement dans le centre de la capitale). Řádění tak bylo potlačené  ojedinělé , policie zatkla jen 18 chuligánů.

zdroj: https://www.7sur7.be - https://www.7sur7.be

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu