Hanba: Německý manšaft vypoklonkován z Kataru jejich gestem
Autor: JB | Publikováno: 03.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Takovouto ostudu snad německý manšaft ještě nezažil. Ostudy jsou hned dvě. Jako vyřazený lůzer letí hned po první fázi MS domů. Německo! No a na cestu jim všichni dávají sežrat jejich vlastní poučování: veřejnost a fanouškové jiných týmů posílají německý výkvět domů gestem zakrývání si úst. A nezapomeňte si tady tu vaši duhovou vlajku!, prý.

Takovouto ostudu snad německý národní manšaft ještě nezažil. Ostudy jsou hned dvě. Jako vyřazený lůzer letí hned po první fázi MS domů. Německo! No a na cestu jim všichni dávají sežrat jejich vlastní poučování: veřejnost i fanouškové jiných týmů posílají německý výkvět domů gestem zakrývání si úst. A nezapomeňte si tady tu vaši duhovou vlajku!, prý.

Německo se svým manšaftem má z ostudy kabát, a těžko se ubránit dojmu že ta hanba nepadá i na LGBT+, kterou chtěli v Kataru propagovat. Výsměch totální padá na Německo a vše s ním v Kataru spojené! Ironií osudu udělal německý tým na Blízkém východě LGBT+ trapnou antireklamu. No to je teda gól! Asi největší. 

A to mají mnozí v ČR za to, že švejkování je nezadatelné české národní kulturní dědictví a ejhle, voni jim ty Němci zas už lezou do zelí.

zdroj: wpolityce.pl - The Guardian - yahoo.com Al Jazeera  - trtworld.com - ABC News - India Today

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu