V Rakousku se bouří imigranti
Autor: JB | Publikováno: 03.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Imigranti letos zaplavili Rakousko tak, že už je není kam dávat. A teď se proti tomu začali ještě bouřit. V Tyrolsku imigranti vyzvali k protestům proti nelidské rakouské azylové politice, a že si chtějí bydlet lépe. V Innsbruku se demonstrovalo před cizineckými úřady.

Imigranti letos zaplavili Rakousko tak, že už je není kam dávat. A teď se proti tomu začali ještě bouřit. V Tyrolsku imigranti vyzvali k protestům proti nelidské rakouské azylové politice, a že si chtějí bydlet lépe, a mít soukromí. V Innsbruku se demonstrovalo před cizineckými úřady. 

Rakousko se potýká s bezprecedentní vlnou ilegální imigrace, která již předčila kritický rok 2015. Imigranti už jsou umísťováni do stanů a obytných kontejnerů. A na takové "ubytování" se můžou Rakušanům tak akorát ... víte co. Ať si tam jdou bydlet Rakušani!

zdroj: Exxpress

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu