Česká media ignoruji šokující potvrzení zmanipulování amerických voleb ve prospěch Bidena
Autor: Martin Gust | Publikováno: 06.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Po dvou dnech mlčení o tom, jak socialni site v dohode s Bidenovym tymem před volbami potlacily zpravy, ktere mohly výrazně ovlivnit rozhodovani voličů a jak jim v tom pomahala mainstreamova média, tu máme titulek: "Trump vyzval ke zrušení ustavy." Konečně nemusíme psát o vlastnim prasactvi, lajdactvi a celkové tuposti a můžeme dál bránit naší ohrozenou demokracii. 😁

Po dvou dnech mlčení o tom, jak socialni site v dohode s Bidenovym tymem před volbami potlacily zpravy, ktere mohly výrazně ovlivnit rozhodovani voličů a jak jim v tom pomahala mainstreamova média, tu máme titulek: "Trump vyzval ke zrušení ustavy."
 
Konečně nemusíme psát o vlastnim prasactvi, lajdactvi a celkové tuposti a můžeme dál bránit naší ohrozenou demokracii. 😁
 
Veteráni tajných služeb, kteří tehdy bez jediného důkazu přispěchali k Bidenove záchraně tvrzenim o ruské manipulaci, už určitě připravují nové prohlášení.
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu