Německé pochyby o nákupu amerických stíhaček. Chystají se USA vyždímat Evropu dřív než zkrachuje?
Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 06.12.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Jak vyplývá z důvěrného dokumentu, předloženého poslancům hospodářského výboru a výboru pro obranu Spolkového sněmu, není zdaleka jisté, zda bude pro potřeby včas přebudována základna v Büchelu. Vláda není ani schopná zaručit, zda náklady nepřekročí předpokládaný rámec a zda získá všechna důležitá povolení, aby letadla směla létat v Německu. Nadále zůstává řada nezodpovězených otázek, např. zda budou F-35 využitelné na všechny plánované vojenské scénáře. Otázkou rovněž je, zda bude mít Německo včas vyškolený odborný personál. Takže "americká základna Evropa (včetně nás)" se vyzbrojuje pro americkou jadernou válku?

Do konce roku má Německo urychleně podepsat smlouvu o nákupu 35 nových F-35. Jejich pořízení je však, jak píše Süddeutsche Zeitung, spojeno s vysokými časovými a finančními riziky. Bundeswehr chce nakoupit F-35, schopné nést na cíl americké jaderné zbraně, za 10 mld. euro a nahradit tak dosavadní Tornada.
 
Jak vyplývá z důvěrného dokumentu, předloženého poslancům hospodářského výboru a výboru pro obranu Spolkového sněmu, není zdaleka jisté, zda bude pro potřeby včas přebudována základna v Büchelu. Vláda není ani schopná zaručit, zda náklady nepřekročí předpokládaný rámec a zda získá všechna důležitá povolení, aby letadla směla létat v Německu. Nadále zůstává řada nezodpovězených otázek, např. zda budou F-35 využitelné na všechny plánované vojenské scénáře. Otázkou rovněž je, zda bude mít Německo včas vyškolený odborný personál.  Takže "americká základna Evropa (včetně nás)" se vyzbrojuje pro americkou jadernou válku?
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!
Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko
Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu