Čínsko-arabský summit ukázal vztyčený prostředníček americkým tydýtům
Autor: JB | Publikováno: 10.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Válkou Západu s Ruskem dostala Čína Ameriku tam, kde Amerika (Anglosasové) chtěla mít vždycky ostatní - do rozdělení kulturně spřízněných státoprávních entit a tomuto stavu ve světě pak dominovat. Jakkoli si Rusko s USA mohou cokoli vyčítat, z globálního pohledu patří do (žido-)křesťanské kultury, bez které se zbylých 7 miliard lidstva obejde, a některé z nich rády.

Čínsko-arabský summit byl svojí okázalostí a diplomacií jasně vztyčeným prostředníčkem americkým tydýtům. (Zejména ze strany arabského světa; Podnebesná Čína to nemá zapotřebí - ta jen velkoryse dál jede) A s nimi celému Západu. Vládnoucí západní miliarda jde od válu, a čínská miliarda spolu s islámskou a dalšími na nic nečeká. 

Válkou Západu s Ruskem dostala Čína Ameriku tam, kde Amerika (Anglosasové) chtěla vždycky mít  ostatní - do rozdělení kulturně spřízněných státoprávních entit a tomuto stavu  ve světě pak poučujíc dominovat. Jakkoli si Rusko s USA mohou cokoli vyčítat, z globálního pohledu patří do (žido-)křesťanské kultury, bez které se zbylých 7 miliard lidstva obejde, a některé z nich rády. 

Paradoxně tak, pro zachování si svého postavení v ujíždějícím světovém vlaku, by se Židokřesťané museli konzolidovat, a to napříč celým svým spektrem. A nastupující noví světoví Hegomoni nestojí ani tak proti jednotlivým Hráčům Křesťanstva, ale právě proti této jejich eventuální konzolidaci (viz např. Turecko), poplácávajíc Postkřesťany tu po východním, tu po západním rameni. Pro ostatní svět jsou totiž jeden za 18, druhý bez dvou za 20, ať se kterýkoli nad druhého naparuje jak chce.

zdroj: globaltimes.cn - aljazeera.com - islamizace.cz - gulfnews.com - finance.yahoo.com - 

telesurtv.net - islamizace.cz

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!
Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko
Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu