Ukrajina se mění v totalitní zemi podle vzoru SSSR a nacistického Německa aneb konec náboženské svobody
Autor: Martin Kavka | Publikováno: 14.12.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Výborný postřeh na Fox News od mého oblíbeného Tuckera Carlsona s názvem....Tohle je realita....Zelenský se nezajímá ani o demokracii a ani o svobodu. Mluví o ukrajinském zákazu Ukrajinské Pravoslavné církve a o tom, že na Ukrajině budou muset být náboženské texty schvalovány a kdo bude číst něco jiného než je schválené bude sankcionován.

Výborný postřeh na Fox News od mého oblíbeného Tuckera Carlsona s názvem....Tohle je realita....Zelenský se nezajímá ani o demokracii a ani o svobodu.  Mluví o ukrajinském zákazu Ukrajinské Pravoslavné církve a o tom, že na Ukrajině budou muset být náboženské texty schvalovány a kdo bude číst něco jiného než je schválené bude sankcionován.
 
Mluví o tom, že na Ukrajině neexistuje opozice, protože byla Zelenským zlikvidována. O tom, že Zelenský poslal tisíce vojáků do církevních společenství, kostely kláštery, jen proto, že jsou Pravoslavní a Biden a jeho administrativa mlčí a nic nedělá a místo toho je  tlak médií, aby Biden poslal Ukrajině ještě víc pomoci.
 
Tucker dále píše, Svobodná země nezakazuje náboženství jen proto, že není v souladu s její politikou a lidmi, kteří zemi řídí. Ale přesně to dělá Zelenský a jeho kabinet vymýšlí, jak potrestat lidi vyznávající víru své církve staré více než tisíc let. A Zelenský to chce zakázat. Ve skutečnosti má Zelenský blíže k Leninovi a použil více než 100 mld amerických dolarů k vybudování policejního státu.
 
Zdroj: FOX NEWS
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu