Imigrant přizabil dva Rakušany
Autor: JB | Publikováno: 21.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Dva kolegové čtyřicátníci v rakouském Burgendlandu se šli v rámci pokračování předvánočního večírku ještě mrknout na disko. Tam o půlnoci došlo k rozepři mezi nimi a syrským imigrantem. Ten je vzápětí oba napadl tak, že jednomu pěstí zlomil nos a druhému napálil takouvou ránu pěstí, že už se nepropral, je v umělem spánku a prohlášen za mozkově mrtvého. Imigranta zabásla policie.

Dva kolegové čtyřicátníci v rakouském Burgendlandu se šli v rámci pokračování předvánočního večírku ještě mrknout na disko. Tam o půlnoci došlo k rozepři mezi nimi a syrským imigrantem. Ten je vzápětí oba napadl tak, že jednomu pěstí zlomil nos a druhému - otci dvoudětí -  napálil takouvou ránu pěstí, že už se nepropral, je v umělem spánku a prohlášen za mozkově mrtvého. Imigranta zabásla policie.

zdroj: Exxpress

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu