Babiš sbírá protiimigrantské body
Autor: JB | Publikováno: 21.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Babiš sbírá voličské body. Minulý týden Andrej Babiš navštívil společně s maďarskou prezidentkou Novákouvou a srbským prezidentem Vučićem protiimigrační zátarasy na maďarsko-srbské hranici, kde se hraje o zaškrcení balkánské imigrantské trasy, a to právě z podnětu západoevropských zemí, v čele s Rakouskem.

Tento rok s evropskou imigrační politikou pořádně zatočil. Respektive ji otočil. Zejména pokud hlavní západoevropské azylové hráče. A zdá se, že Babiš je in, a  sbírá voličské body, které nyní kynou v Evropě ve zvýšené míře, ČR nevyjímaje.

Minulý týden Andrej Babiš navštívil společně s maďarskou prezidentkou Novákouvou a srbským prezidentem Vučićem protiimigrační zátarasy na maďarsko-srbské hranici, kde se hraje o zaškrcení balkánské imigrantské trasy, a to právě z podnětu západoevropských zemí, v čele  s Rakouskem.

zdroj: (tdg.ch) - 24heures.ch

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu