Nezápadní média: Zahraniční obchod Ruska v rekordním převisu
Autor: JB | Publikováno: 30.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Zahraniční obchod Ruska v letošním roce skončil rekordním přebytkem, zejm. díky prodeji hydrokarburátů, jejichž cenu západní sankce vyeskalovaly. Hospodářství se již přeorienotvalo na nezápadní trhy a stabilizovalo. Ekonomové včetně západních nepřestávají poukazovat na skutečnost, že politický voluntarizmus sankcí škodí západní, zejm. evropské ekonomice, a to zřejmě a i do budoucna víc než té ruské.

Zahraniční obchod Ruska v letošním roce skončil rekordním přebytkem, zejm. díky prodeji energonosičů, jejichž cenu západní sankce vyeskalovaly. Ruské hospodářství se již přeorienotvalo na nezápadní trhy a stabilizovalo. Ekonomové včetně západních nepřestávají poukazovat na skutečnost, že politický voluntarizmus sankcí škodí západní, zejm. evropské ekonomice, a to zřemě a i do budoucna víc než té ruské.

Západ by měl bojovat a sázet na ty prostředky, ve kterých je reálně silnější. V opačném případě je to zoufalství před světovým mezinárodně-politickým publikem. Zvyšování sázek za takových okolností už je hotový vabank.

zdroj: https://videos.telesurtv.net - https://www.parlamentnilisty.cz

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu