Polsko se stává imigrační zemí
Autor: JB | Publikováno: 31.12.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Polsko se stává imigrační zemí. Jakkoli polská politika důrazně staví proti ilegální imigraci, a ekonomičtí imigranti a klasičtí dávkaři stále imigrují spíše do západních zemí, do Polska imigrují imigranti pod jinými tituly. Hitem je stujní, popř. pracovní vízum.

Polsko se stává imigrační zemí. Jakkoli polská politika důrazně staví proti ilegální imigraci, a ekonomičtí imigranti a klasičtí dávkaři stále imigrují spíše do západních zemí, do Polska imigrují imigranti pod jinými tituly.

Hitem je stujní, popř. pracovní vízum, jejichž vydávání v poslední době enormě stouplo, a do Polska se hrnou zejména subsaharští Afričané, a to především ze Zimbabve, Nigérie, Etiopie, Ugandy, Keni a dalších. Genderová skladba je obdobná jako u imigrace do západních zemí EU: prakticky z 80% mladí muži. Pozorovatelé poukazují na zákonitost, že při tomto trendu bude dobudoucna zásadně narušena dosavadní kulturní skladba a sociální předivo.

zdroj: https://wprawo.pl

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu