Zelená socialistka a učitelka z University of New York in Prague šíří dezinformace a lži
Autor: Martin Gust | Publikováno: 06.01.2023 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Když totiž teď tak usilovně bojujeme proti dezinformacim, tak si pripomenme, ze žádné masové hroby indianskych dětí, v nichz podle papouskujicich tupcu z tzv.serioznich médií měly ležet tisíce mrtvol, objeveny NEBYLY. Dokonce nebyl objeven ani jediný.

Dáma zjevně patří do kategorie vznasejicich se holubicek, ale o to mi nejde. Když totiž teď tak usilovně bojujeme proti dezinformacim, tak si pripomenme, ze žádné masové hroby indianskych dětí,  v nichz podle papouskujicich tupcu z tzv.serioznich médií měly ležet tisíce mrtvol, objeveny NEBYLY.
 
 
Dokonce nebyl objeven ani jediný. Existují  jen více či méně divoká obvinění a letecký průzkum zemnim radarem, ktery v okoli dvou cirkevnich skol ukazal podlouhle prohlubne.
 
Ani jedno z tech mist ovsem uz dal nebylo nijak prozkoumano, nebyl proveden jediny pokus o exhumaci. Pouze nejaky aktivista tvrdi, ze nasel v okolí jedné skoly ulomek kosti. Ta ovšem take nebyla podrobena zadnemu zkoumani, takže o ni momentalne neni mozne ani tvrdit, ze patri cloveku a ne nejakemu lesnimu zvireti.
 
 
To je vsechno. Presto kanadska vlada na zaklade techto nepodlozenych tvrzeni rozjela humbuk a predni media po celem svete troubila do sveta naproste nesmysly.
 
Neni divu, ze takove dezinformace pak snadno nadelaji paseku v hlavach nasich intelektualek. 😀
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu