Němci zešíleli. Cílem je, aby imigranti dostávali občanství rychleji a nemusí ani umět německy
Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 10.01.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
"Německé ministerstvo vnitra předkládá návrh nového, moderního zákona o občanství. Právo získat německé občanství bude mít každý, kdo se v Německu zdržuje 5 let, přičemž on ani jeho rodina nebudou muset doložit z jaké země pocházejí a úřady nebudou v každém případě trvat na znalosti německého jazyka, což bylo doposud jedním z předpokladů kladného vyřízení žádosti."

"Německé ministerstvo vnitra předkládá návrh nového, moderního zákona o občanství. Právo získat německé občanství bude mít každý, kdo se v Německu zdržuje 5 let, přičemž on ani jeho rodina nebudou muset doložit z jaké země pocházejí a úřady nebudou v každém případě  trvat na znalosti německého jazyka, což bylo doposud jedním z předpokladů kladného vyřízení žádosti."

V Německu bude velmi změkčeno udílení státního občanství. V souvislosti s tím mě napadlo, jak dlouho bude trvat, než bude založena konzervativní islámská politická strana, to bude fičák. A pak to bude jako v Sudetech se Sudetoněmeckou stranou, rodnou sestrou německé NSDAP. Volili ji všichni, nebo skoro všichni naši Němci. Byli bychom na počátku migrační krize rádi a včas dali našim německým sousedům lekci ze zákonitostí opakované historie. Ale vizionáři, budovatelé nových světů bývají hluší.

Malé ohlédnutí za vánočním projevem německého prezidenta Steinmeiera. Možná opomenutá, ale převratná větička: "Přeji si, aby starší občané i v pozdní části života byli ještě jednou připraveni se změnit". - Ne politika, sloužící občanovi, ale občan, měnící svůj dosavadní život podle příkazů politiky. Nová Evropa.

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!
Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko
Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu