Další šokující informace k násilí mladých převážně muslimských imigrantů v Berlíně
Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 13.01.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
K silvestrovské noci v Berlíně: Celé městské části bojovaly proti bezmocnému státu. Interní bilance závěrečné zprávy berlínských bezpečnostních sil, týkající se berlínské silvestrovské noci, určená pouze pro vnitřní potřebu, hovoří o rozsahu výjimečného stavu jasně: Více než 3000 telefonátů, žádajících pomoc v ohrožení, 89 porušení zákona o zbraních, 26 policejních aut poškozeno. "Síla a intenzita" násilí, které bylo namířeno proti policejním silám a záchranářům, se nedala srovnávat s žádným předchozím rokem.

K silvestrovské noci v Berlíně: Celé městské části bojovaly proti bezmocnému státu. Interní bilance závěrečné zprávy berlínských bezpečnostních sil, týkající se  berlínské silvestrovské noci, určená pouze pro vnitřní potřebu, hovoří o rozsahu výjimečného stavu jasně: Více než 3000 telefonátů, žádajících pomoc v ohrožení, 89 porušení zákona o zbraních, 26 policejních aut poškozeno. "Síla a intenzita" násilí, které bylo namířeno proti policejním silám a záchranářům, se nedala srovnávat s žádným předchozím rokem. 
 
Všechna zveřejněná videa a zprávy ukazují, že šlo skoro výhradně o mladistvé z migrantského prostředí, kteří neskutečným způsobem nasazovali rakety ohňostrojů a dělobuchy proti policistům, hasičům a záchranářům, jež mnohdy telefonáty nalákali do pasti, aby je pak mohli masakrovat. Třeba v městské části Neukölln to nebyly desítky   mladých mužů s válečnými zkušenostmi, ale stovky, které útočily na ochránce státu, těžce zraněno bylo i 15 hasičů. 
 
Obrana dobytého území? Náš tehdejší tvrdohlavě prosazovaný postoj vůči povinným kvótám na migranty v rámci V4  nás ubránil. To však naštěstí nebyl  předsedou vlády Fiala, ale Babiš. S touto vládou, která se od V4 ostře distancovala, bychom na tom dnes byli podobně jako v Německu, Švédsku, ve Francii, v Belgii.
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu