Výběr mezi spolupracovníkem StB a aktivním komunistickým agentem a členem KSČ - to je realita
Autor: Martin Gust | Publikováno: 15.01.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Ale teď vážně - máloco může být lepší kvalifikací na post prezidenta, než kariéra důstojníka Československé lidové armády. Tito přísně vybíraní jedinci totiž museli být nejenom náročnými veliteli, ale i otcovsky laskavými přáteli a kamarády, kteří dokázali v pravou chvíli podpořit morálku mužstva tak, aby jako kolektiv splnilo všechny nelehké úkoly při obraně míru a socialismu.

Ale teď vážně - máloco může být lepší kvalifikací na post prezidenta, než kariéra důstojníka Československé lidové armády.  Tito přísně vybíraní jedinci totiž museli být nejenom náročnými veliteli, ale i otcovsky laskavými přáteli a kamarády,  kteří dokázali v pravou chvíli podpořit morálku mužstva tak, aby jako kolektiv splnilo všechny nelehké úkoly při obraně míru a socialismu.
 
Kromě toho je Petr Pavel ideálním a poucenym nositelem odkazu Václava Havla, protoze ho v letech 1988-89 na stranických schůzich minimálně dvakrát probírali.
 
Pro druhé kolo navrhuji doplnění výzdoby volebních místností o vkusne vyvedený motivační citát nad dveřmi: "Zanech všech nadějí, ty kdož sem vkracis."
 
Pokud by to někomu přišlo příliš pesimistické, je možné nahradit mírnějším: "Bez paměti volilo by se lépe."
 
Zajímavý výběr nabízí i souboj prvních dam - botoxova zlatokopka z pavlace vs absolventka Vojenské politické akademie Klementa Gottwalda.
 
Zaduman nad predstavou, ze pred sebou mame volbu mezi karieristickym normalizacnim komunistou a karieristickym normalizacnim komunistou, vstupuji do vecerniho Kauflandu.
Z reproduktorů mě vítá rozjasany zensky hlas: "Získali jsme Národní cenu za společenskou odpovědnost!" Následuje radostny seznam splnenych závazků udrzitelnosti.
 
Omládli jsme! O, Adonai! My jsme zase mladí!
 
- Zeman odmita jmenovat ministry ze stran,ktere nemá rád :
- Hanba! Špína! Opilec! Šváb!
 
Generál řekne, že by nejmenoval ministry ze stran, které nemá rád :
- Sláva! Správně! Demokrat! Liberál!
 
(Andy mezitim přemýšlí, jak najmenovat bankovni radu tak, aby se mu snizily uroky na pujckach pro Agrofert.)
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě: