Tragédie prezidentské volby. Narcistní Babiš nebo eurohujerský egomaniak Pavel?
Autor: Martin Gust | Publikováno: 27.01.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
A Buresove a Pavkove se mu muzou s klidem smat do tvare. Narozdil od Havlovych intelektualnich predstav jako realni zelinari dobre věděli, kde je v reálné situaci skutečná Pravda - zasita pod pultem čeká na solventniho zakaznika, ktery se najde vzdycky, protoze na tomhle vztahu stoji svět. Bude to taková pěkná tečka za tím naším polistopadovym příběhem. Opakuji, bude to taková pěkná tečka...

Pro poradek pripomenu, ze krome Kolare st. stoji za generalem predevsim datový paralytik Vrabel ze Semantic Visions, který trpí utkvelou touhou "chránit vědomí občanů." Ja se radeji drzim prekonaneho nazoru jednoho nemeckeho politika: "Kdo má vize, měl by navštívit lékaře."
 
Tahle volba predevsim exemplarnim příkladem dokládá, že kdo se nějak aktivně bouřil proti normalizaci, byl vlastně naivní blbecek, co se sám zbytecne připravoval o zivotni možnosti.
 
A Buresove a Pavkove se mu muzou s klidem smat do tvare. Narozdil od Havlovych intelektualnich predstav jako realni zelinari dobre věděli, kde je v reálné situaci skutečná Pravda - zasita pod pultem čeká na solventniho zakaznika, ktery se najde vzdycky, protoze na tomhle vztahu stoji svět. 
 
Bude to taková pěkná tečka za tím naším polistopadovym příběhem. Opakuji, bude to taková pěkná tečka...
 
No a pochopitelně si za to můžeme sami.
 
"Lidé se k té funkci upínají, upínají po celá staletí."
Dr.Špaček o úřadu prezidenta. Asi mi v dějepisu něco uniklo.
 
Člověk musí životem procházet obezřetně. Nikdy nevíte, koho máte před sebou. 
Já si třeba kdysi myslel, že ten kapitán, co mě honil po obchodním domě Kotva, protože jsem mu nezasalutoval na eskalátoru, musí být totální kreten.
A vida, klidně to mohl být budoucí prezident.
 
Máme před sebou Sophiinu volbu. 
 
Petr Pávek - marioneta vycpana nazory Koláře staršího. Před pár lety se zaklínal, že rozhodně nechce do politiky. Pak marketaci nasli po neuspechu s akademikem svou Krasnou hlavu. Jednoho generala se stejnou prezdivkou jsme už na Hradě měli. 
 
Andrej Bureš - Jediný autentický kandidát. Totiž hluboce autentický krivak. Jedine, co kdy v životě Andreje zajímalo,  je Andrej. Vsichni ostatni lide ho zajimaji jen potud, pokud je může nějak vyuzit ke svému prospěchu a zapomíná na ně jakmile mu už užiteční nejsou. To samé platí pro zemi a pro stát. 
 
Tak nás potěš pámbu.
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu