Lidé podporující eurohujera generála Pavla vedou volební kampaň založenou na nenávisti k Slovákům
Autor: Pavla Tajanová | Publikováno: 21.01.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
😤Slováci jsou pobouřeni plakáty a billboardy v centru Prahy namířenými proti Andreji Babišovi s texty: „Už žádní Čechoslováci!" a „Prezident musí být Čech!“. ☝️Autory jednoho z nich je spolek Dekomunizace, podle kterého je slogan namířen pouze proti konkrétní osobě, a ne všem Slovákům. Slovenská média zveřejnila článek s názvem Ďalšieho Čechoslováka už nie! Prezidentskou kampaňou v Česku rezonuje aj Babišova národnosť, která shromáždila mnoho naštvaných komentářů:

😤Slováci jsou pobouřeni plakáty a billboardy v centru Prahy namířenými proti Andreji Babišovi s texty: „Už žádní Čechoslováci!" a „Prezident musí být Čech!“.
 
☝️Autory jednoho z nich je spolek Dekomunizace, podle kterého je slogan namířen pouze proti konkrétní osobě, a ne všem Slovákům.
 
Slovenská média zveřejnila článek s názvem Ďalšieho Čechoslováka už nie! Prezidentskou kampaňou v Česku rezonuje aj Babišova národnosť, která shromáždila mnoho naštvaných komentářů:
📍„Nie je í to náhodou trošku nazi? Čechy Čechům!!!“
 
📍„To je zvláštní. Rakušák Schwarzenberg těm samým lidem nevadil.“
 
📍„Nemec by im bol asi bližší...“
 
📍„Viete, že manželka generála Pavla študovala na politruka, na politického pracovníka pre Československú ľudovú armádu? Viete, že na rozdiel napríklad od Marty Gottwaldovej bola Eva Pavlová, rodená Zelená, členkou KSČ? A viete, že to tím českým novinárom vôbec nevadí. Na Hrad sa chystá nový prvý pár. Dvaja exkomunisti, absolventi komunistických vojenských vysokých škôl. Rozviedčik a propagandistka. S podporou Fialovej pravicovej demokratickej koalície. A mladých voličov Danuše Nerudovej. Havlov český cirkus konečne dokonaný. Cha, cha, cha, či hurá, hurá, hurá stará baba čúra.“ 
 
📍„Prezidentom bude agent, ktorého jedinou úlohou je podpísanie dohôd o USA základni v Česku.“
 
📍„Neviem si pomôcť… to čo predvádzajú progresívni zástupcovia nespochybniteľného “dobra” je odporné, hnusné a primitívne… Ale že to robia oni, tak to je v úplnom poriadku a samozrejme vysoko demokratické…“
 
📍„Jděte do pytle s vaším dělením, komunista vám nevadí a Čechoslovák ano? Jste divná sorta lidí.“
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu