Pálení Koránu: Švédsko má se vstupem do NATO utrum
Autor: JB | Publikováno: 22.01.2023 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
My jsme vám to říkali. Švédové mají se vstupem do NATO utrum. Dánský pravicový aktivista uspořádal ve Stockholmu před tureckým velvyslanectvím veřejné pálení Koránu. Na to ale i na oběšení figuríny tureckého prezidenta Erdogana Kurdy ve Stockholmu, zareagovalo Turecko sobě vlastním způsobem. Švédský ministr obrany už nemusí do Ankary jezdit škemrat o povolení vstupu do NATO. Od Turecka má zaracha.

My jsme vám to říkali. Švédové mají se vstupem do NATO utrum. Dánský pravicový aktivista Rasmus Paludan uspořádal ve Stockholmu před tureckým velvyslanectvím veřejné pálení Koránu. Na to ale i na oběšení figuríny tureckého prezidenta Erdogana Kurdy ve Stockholmu, zareagovalo Turecko sobě vlastním způsobem. Švédský ministr obrany Pal Jonson  už nemusí do Ankary jezdit škemrat o povolení vstupu do NATO. Od Turecka má zaracha.

Paludan v sobotu na povolené akci a střežené policií, před tureckou ambasádou ve Stockholmu  veřejně spálil korán a na margo muslimských imigrantů prohlásil, že pokud neuznávají svobodu projevu, ať se po azylu poohlédnou jinde. 

Západ i NATO má stále větší problém s tím, že jeho mezinárodně-politická fazóna stále více stojí na hliněných nohou veřejného mínění. Ve Švédsku azylovaní Kurdové jsou proti vstupu země do NATO (jež spojenec Turecko podmiňuje vydáním kurdských teroristů).

zdroj: https://www.larazon.es - https://www.islamizace.cz - https://www.mariontoday.org/…ey/

https://www.dailymail.co.uk - https://www.bbc.com -
 
video:  youtube.com - youtube.com - youtube.com
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu