"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zelenský a Putin chtěli ukončit válku, ale Západ to Zelenskému prakticky zakázal

Autor: Petr Markvart | Publikováno: 8.2.2023 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Ukrajina

Nakonec jsem se hecnul a poslechl si část toho nekonečného pětihodinového rozhovoru bývalého izraelského premiéra Naftali Bennetta s Hanochem Daumem, abych to celé pěkně slyšel (v plynné hebrejštině) na vlastní uši. Z rozhovoru jasně vyplývá, že jak Putin, tak i Zelenskij se chtěli v březnu 2022 dohodnout a ukončit válku. To si však nepřáli vůdci "demokratického světa", zejména známý válečný štváč Boris Johnson a americká vládnoucí klaka Biden - Blinken - Sullivan. Svojí roli jistě sehráli tehdy ještě značně indoktrinovaný Macron se Scholzem. Odpovědnost za rozdmýchávání a udržování války tedy jednoznačně padá především na jejich hlavy. To jenom, abychom si ujasnili, k jakým sviním se naše současná vláda a zvolený prezident vztahují.
 
Rozhovor k poslechu níže. Dají se zapnout anglické titulky. 
 
Víte dobře, že bojové operace na Ukrajině většinou nekomentuji. Obě strany šíří okolo těchto zpráv množství propagandy a zamlčují to, co se jim nehodí. Není tedy možné příliš objektivně posoudit, jaký je skutečný stav věcí. Pokud však dnes i ukrajinská strana přiznává, že Rusové už pronikli do lesa, západně od obce Ivanovske, znamená to, že pád nebo kapitulaci Bachmutu je možno očekávat v nejbližších dnech. Prolomení této linie pak znamená mimo jiné i nemožnost dalšího zásobování Seversku a izolaci Dzeržinsku, se všemi důsledky. Nevím, jak moc se na vojenských školách zabýval generál Pavel vojenskou strategií, ale v této situaci vyhlašovat, že Ukrajina vítězí, či že dokonce zvítězí, může jenom blázen (nebo propagandista). Z prostého pohledu na mapu musí být jasné i buddhistickému esoterikovi, že ukrajinská linie se hroutí a jestli jim Němci nebo Američané pošlou pár tanků, na věci nic nemůže změnit.
 
Poslední poznámka se vztahuje k celkovému vnímání tohoto konfliktu očima občanů zemí Asie, Afriky a Latinské Ameriky. Upřímně - nikoho z těchto zemí to moc nebere. Úplně stejně, jako nás moc neberou mnohaleté vleklé konflikty v Myanmaru či Kongu nebo války drogových kartelů v Kolumbii či Mexiku. Většina těchto lidiček fandí Rusku, a to hlavně proto, že se někdo postavil Spojeným státům a celé té licoměrné sebrance, která si kolektivně říká "demokratický Západ". 
 
Takže znovu, nevážení válečníci z vládních kabinetů, od novinářských klávesnic i z velkých korporací: Tato válka nemusela vůbec vypuknout, nevede se v našem zájmu a je zapotřebí ji co nejrychleji ukončit!
 

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu

 
 

Klíčová slova: válka
1146 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!