"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Dominance zemí západního světa končí. Končí zejména díky aroganci USA

Autor: Petr Markvart | Publikováno: 12.6.2023 | Rubrika: Asie
USA vlajka - pálení

Svět prochází závěrečnou fází přípravy na změnu globálních systémů - ekonomických, finančních a bezpečnostních. Po dekádách dominance Spojených států a jejích souputníků se ukazuje, že politika konfrontace nefunguje, a to dokonce ani tehdy, kdy pumpujete do zbrojení, barevných revolucí či podněcování nepřátelství astronomické sumy. 
 
Ve dnech 22.-24. srpna 2023 proběhne jihoafrickém Johannesburgu 15. Summit zemí BRICS, který bude znamenat důležitý mezník na cestě k Novému světovému řádu. Mezi hlavními body programu budou:
 
- zavedení nové globální rezervní měny a systémů financování. Přímé obchodování v národních měnách bez prostřednictví dolaru už probíhá. Tato "de-dolarizace" znamenat další tlumení ekonomické síly Spojených států.
 
- rozšíření BRICS o nové členy, které proběhne poprvé od přijetí Jihoafrické republiky v r. 2013. Přijetí Argentiny a Íránu je již formálně schváleno, takže už chybí pouze vztyčit dvě nové vlajky a zavzpomínat na dobu, kdy měl Západ nadstandartní vztahy se šáhem Mohammadem Rézou Pahlaví, s Juanem Perónem a s jeho ženou Evitou. Neustálé snahy o oslabování obou těchto zemí z nich učinily doslova starozákonní odpůrce našeho systému.
 
- formální přijetí nových kandidátských zemích, kde se spekuluje o dalších třech až pěti členech (Saúdská Arábie, Turecko, Egypt, Alžírsko, Indonésie). Kandidátská listina však již dnes zahrnuje dalších 15 zemí a noví se hlásí doslova každý den.
 
Dominance zemí západního světa končí. Končí zejména díky aroganci a bezuzdnému plenění zemí třetího světa Spojenými státy a bývalými koloniálními velmocemi (včetně Japonska).
 
Pro nás se toho moc nemění. Stále budeme bojovat o své místo na slunci. Jen se nám to s tou zničenou ekonomikou a v rámci zbytnělé Evropské unie, bude hůř provádět.
 
A protože chcípající kobyla kolem sebe kope, dovolil jsem si sestavit sbírku různých slibů i výhrůžek, na adresu současných členů i kandidátských zemí. Od absurdních pokusů vtáhnout Indii do NATO, až po útoky na jihoafrický rand a její ekonomiku. Jednou se tomu budeme s chutí smát - pokud to tedy přežijeme....
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

 

 

Klíčová slova: EU  | válka
978 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jaké motivace a ideály by vás přiměly sloužit a bojovat v armádě? Černochová a Řehka chtějí dostat lidi do armády. Za jaké ideály motivace byste byli ochotni sloužit a bojovat v armádě?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!