"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Týden brněnské mešity k výročí 25 let od otevření první mešity v České republice

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 30.9.2023 | Rubrika: Evropa
Mešita uvnitř

Islámská nadace v Brně pořádá týden brněnské mešity k oslavě 25 let od otevření této první mešity v České republice. V rámci oslav bude nejen den otevřených dveří, ale budou se propagovat i dva nejkontroverznější brněnští muslimové - Muneeb Hasan Alrawi a konvertita k islámu Lukáš Větrovec proslavený svými nenávistnými projevy na adresu židů, státu Izrael a demokracie. Bohužel evidentně celou akci mediálně podporují i některé média a novináři, kteří zamlčeli kontroverze spojené s touto mešitou a výše jmenovanými muslimskými aktivisty.  
 
Například podle českých vyšetřovatelů Větrovec v brněnské mešitě kázal nenávist a bylo to trestné: Policie: Kázání v brněnské mešitě bylo trestné, je ale promlčené
 
 
Týden brněnské mešity k výročí 25 let od otevření první mešity v České republice 
 
program na Staré radnici v Brně
 
pondělí 2. října 16:00 – 16:30
 
Předseda Islámské nadace v Brně a Ústředí muslimských obcí ČR Muneeb Alrawi bude přednášet o založení mešity v Brně.
 
16:30 – 17:50
 
Dcera jednoho ze zakladatelů české muslimské obce Lajla Kotačková pronese Vzpomínku na Mohameda Alí Šilhavého. Jednoho z nejstarších členů muslimské komunity v Československu.
 
Program v brněnské mešitě
 
středa 4. října Od 18:00
 
Lukáš Alí Větrovec uvede prezentaci Nebojme se islámu.
 
neděle 8. října 10:00 – 18:00
 
Den Otevřených dveří brněnské mešity.
 
O celé akci informuje například nekriticky Brnensky.denik.cz, který zamlčel kontroverze spojené s touto mešitou a osobami Lukáše Větrovce a Muneeba Hasana Alrawiho.
 
Proto pokud chcete a máte odvahu, tak se můžete jít zeptat například na to, proč:
Lukáš Větrovec hlásá nenávist k židům a státu Izrael. Lukáš Větrovec také káže  proti demokracii, sekularismu a ženským právům. 
Jeho projevy si můžete poslechnout zde: 
 

 

 

 
Naopak šéfa brněnské mešity Muneeba Hasana Alrawiho se můžete jít zeptat na to, proč:
Lhali o sponzorování brněnské mešity ze Saudské Arábie. Proč se Alrawi hlásí k známému, a dnes již zemřelému, islámskému extremistovi Qaradawimu. Proč Alrawi hlásá násilné pojetí džihádu jako formy šíření islámu? Proč Alrawi hlásá a učí brněnské muslimy nenávisti ke křesťanům? A další podobné věci.  
 
Česká policie se zajímala i o šéfa Islámské nadace v Brně Alrawiho a jeho kázání nenávisti, ale nakonec bylo vše odloženo, jako náboženský projev v rámci svobody náboženství v ČR: Policie se zajímá o lídra českých muslimů, v kázání údajně nabádal k bití dětí a nenávisti
 
Alrawi vyzývá k výchově dětí k nenávisti nevěřícím (Mešita Brno, 9.7. 2010)
 

 
 
„Křesťané dodržující celibát jsou hanebníci, nesmí se jim přát k vánocům, pokud jsou pro ně vánoce okamžikem, kdy se narodil Ježíš jako člověk a Bůh.  Muslimové nesmí vánoce vůbec oslavovat, nesmí kupovat stromky a dávat dárky“, to je další ukázka z názoru Muneeba Hassana Alrawiho hlásaného mezi českými muslimy.
 

 

Krátké video o tom jak čeští islamisté lžou o sponzorství ze Saúdské Arábie. Nejen české veřejnosti, ale i řadovým muslimům. Je to dobrá strategie jak držet peníze ze zahraničí mimo oficiální účetnictví a hrát si tak na chudáky co potřebuji hodně peněz ...
 

 
Předseda Islámské nadace v Brně a Ústředí muslimských obcí v ČR Muneeb Hasan Alrawi se v reportáži TV NOVA hrdě hlásí k Jusufu Qaradawimu, kterému pro jeho podporo terorismu zakázali vstup do USA a Velké Británie.
 

 
Záznam z pátečního kázáni v brněnské mešitě. O džihádu a jeho podobách káže Muneeb Hasan Alrawi, předseda Islámské nadace v Brně a Ústředí muslimských obcí v ČR. Dozvíte se například, že džihád je vše učiněné pro šíření islámu, zákonu Alláha a pokud džihád muslimové nepovedou Alláh je potrestá ...
 
 
Osobně se ovšem obávám, že vám oba zmiňovaní kontroverzní muslimové z Brna nejspíše neodpoví nebo vám odpoví nějakou polopravdu či lež, protože mohou praktikovat islámskou metodu tzv. taqíje. Jde o metodu, kdy vnímání pravdy a lži či přetvářky v islámu je velmi pozitivně přijmáné a je považováno za povolené tak činit vůči nemuslimům.
 
 
Kdokoliv poukáže na možnost, že muslimům je islámským právem dovoleno lhát a přetvařovat se, je okamžitě umlčován obviněními z islamofobie, či nenávisti. Tomuto neblahému trendu bohužel podlehli i mnozí čeští orientalisté a religionisté, kteří se tématu vnímání přetvářky v islámu buď vyhýbají a posilují další tabuizaci tohoto problému, nebo naopak popírají fakta a s pomocí odkazu na svou odbornou autoritu se snaží popřít jeho existenci.
 
 

Více o islámu a muslimech v České republice (včetně kontroverzí s nimi spojených) se dočtete v knize Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání & fotogalerie.

Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ - neprodejné zprávy bez reklam 👍

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

 

Klíčová slova: náboženství  | Česká republika  | islamizace  | islamismus
1876 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!