"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Německá Zelená ministryně nařídila odstranit historické křesťanské symboly

Autor: Petr Markvart | Publikováno: 20.11.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Německo

V průběhu schůzky ministrů zahraničních věcí zemí G7 (tedy "křesťanské" Francie, Německa, Itálie, Kanady, Spojeného království, Spojených států a křesťanstvím ovlivněného Japonska), byl z haly Munsterské radnice odstaněn téměř 500 let starý krucifix. Týž, z kterého před 373 lety shlížel ukřižovaný Spasitel na velké diplomaty, Maxmiliána hraběte z Trauttmansdorffu, Gaspara de Bracamonte y Guzmán a Adriana Pauw, kteří ukončili 80 let trvající konflikt Španělska s Nizozemskem a podíleli se i na dosažení míru ve Třicetileté válce, která vyhubila třetinu Čechů a část Moravanů i Slezanů.
 
Dala ho odstranit Zelená šílenka Annalena Baerbock, která v souladu s doktrínou "čím hůř, tím líp", vede Evropu, spolu s ostatními progresivisty v čele zahraničních ministerstev, do doby kamenné. Jestli tím tato slovutná blbka, chtěla vyjádřit, že G7 je v zásadě Antikrist, tak se jí to mimořádně povedlo.
 
Jak správně, před několika dny, poznamenal předseda poslanecké frakce AfD Zemského sněmu v Sasku-Anhaltsku, Oliver Kirchner: "v dobách NDR nebyli žádní Zelení, neboť vzdělání bylo povinné a nejchytřejším Zeleným, byl žabák Kermit z Muppet Show".
 

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

 

 

Klíčová slova: politická korektnost
984 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky? Poté, co summit EU-CELAC otevřel otázku statutu Malvín, Británie zuří. Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!