"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ty bláho! Myšlenkový svět evropských politiků. Jestli jsou tam všichni takoví...

Autor: JB | Publikováno: 21.11.2022 | Rubrika: Amerika
tintin

Nad bizarními myšlenkovými pochody a obzory evropských politiků se pozastavují už i novináři. Skoro to vypadá, že politici EU jdou ve šlépějích bizarních římských císařů, a normální člověk se jím nemá šanci stát. Očividně ulítlými a uchýchenými výroky se to v EU jen hemží. Zde je krátký exkurz do europolitikovy duše.

Například šéfdiplomat EU Josep Borrell nyní prohlásil, že teplota v bytě nad 17°C je zločin proti evropským hodnotám, a že pokud jsme hovořili, že jsme ochotni zemřít za ideály demokracie, máme nyní možnost to dokázat. Nějaký týden dozadu zas prohlásil, že Evropa je zahradou a kolem ní je pohlcující džungle.

 Německá ministryně zahraničí Annalena Baerbock zas hovoří o zemích vzdálených stovky tisíc kilometrů od Německa - tedy mimozemských, či že v 19. století (za Napoleona) se válčilo tanky...

Nebo si vezměme britskou jepičí mini-premiérku Liz Trussovou, když o sobě prohlásila, že by (užitečně) hrdě zmáčkla červené tlačítko aniž se zeptala, na kterou stranu atomové rakety poletí.

No a nemusíme chodit daleko. Nad zarážejícími prohlášeními Černochové, Vystrčila, Rakušana, Fišera a dalších, někdy zůstává rozum stát. Inu, svět se asi zbláznil... Nebo že by se za každou cenu chtěli podobat Bidenovi..?

Problém ovšem je, že takto prezentovaná Evropa nemůže mít velkou autoritu, je pak pro srandu králíkům a světoví despoti si s útrpným úsměvem móžu robit, co chtějó.

zdroj: exxpress.at - exxpress.at - twitter.com - huffingtonpost.co.uk - islamizace.cz

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

1061 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Mají právo na sametovou revoluci i země v Africe? V souvislosti se svrháváním koloniálního jha v Mali, Burkina Faso, a nyní v Nigeru vyvstává před našincem otázka: Mají právo na sametovou revoluci i země v Africe?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!