Ty bláho! Myšlenkový svět evropských politiků. Jestli jsou tam všichni takoví...
Autor: JB | Publikováno: 21.11.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Nad bizarním vnitřním myšlenkovým světem evropských politiků se pozastavují už i novináři. Skoro to vypadá, že politici EU jdou ve šlépějích bizarních římských císařů, a normální člověk se jím nemá šanci stát. Očividně ulítlými a uchýchenými výroky se to v EU jen hemží. Zde je krátký exkurz do europolitikovy duše.

Nad bizarními myšlenkovými pochody a obzory evropských politiků se pozastavují už i novináři. Skoro to vypadá, že politici EU jdou ve šlépějích bizarních římských císařů, a normální člověk se jím nemá šanci stát. Očividně ulítlými a uchýchenými výroky se to v EU jen hemží. Zde je krátký exkurz do europolitikovy duše.

Například šéfdiplomat EU Josep Borrell nyní prohlásil, že teplota v bytě nad 17°C je zločin proti evropským hodnotám, a že pokud jsme hovořili, že jsme ochotni zemřít za ideály demokracie, máme nyní možnost to dokázat. Nějaký týden dozadu zas prohlásil, že Evropa je zahradou a kolem ní je pohlcující džungle.

 Německá ministryně zahraničí Annalena Baerbock zas hovoří o zemích vzdálených stovky tisíc kilometrů od Německa - tedy mimozemských, či že v 19. století (za Napoleona) se válčilo tanky...

Nebo si vezměme britskou jepičí mini-premiérku Liz Trussovou, když o sobě prohlásila, že by (užitečně) hrdě zmáčkla červené tlačítko aniž se zeptala, na kterou stranu atomové rakety poletí.

No a nemusíme chodit daleko. Nad zarážejícími prohlášeními Černochové, Vystrčila, Rakušana, Fišera a dalších, někdy zůstává rozum stát. Inu, svět se asi zbláznil... Nebo že by se za každou cenu chtěli podobat Bidenovi..?

Problém ovšem je, že takto prezentovaná Evropa nemůže mít velkou autoritu, je pak pro srandu králíkům a světoví despoti si s útrpným úsměvem móžu robit, co chtějó.

zdroj: exxpress.at - exxpress.at - twitter.com - huffingtonpost.co.uk - islamizace.cz

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!
Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko
Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu