"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Turecko má v Evropě rozsáhlou síť tajných agentů

Autor: JB | Publikováno: 22.11.2022 | Rubrika: Amerika
Turecko01

S masovou imigrací mirnix-tirnix do Evropy - logicky - zahraniční zpravodajské služby na nic nečekají, a využívají jediněčné příležitosti k ustavování sítí a prodloužených rukou svých tajných služeb. Vedle Číny (protičínský platforma v EU už značně snížila svůj profil) je v nejpokročilejším stádiu i Turecko. 

Odhaduje se, že Turecko máv Evropě na 6000 (!) spolupracovníků svých tajných služeb (obávaná MIT), a to především v Německu, kde je turecká komunita nerobustnější. Evropa už dávno není bezpečným útočištěm pro-kurdských, PKK, pro-arménských a vůbec tureckému režimu opozičních disidentů a hnutí. Informaci s titulkem "Vlkům svědčí mlha: Erdoganova tajná armáda v Evropě" (« Les Loups aiment la brume » : l’armée secrète d’Erdogan) přináší francouzký LeMonde.fr .

Navíc, zde tajné služby pracují za použití všech prostředků, včetně takových umlčovacích praktik jako zastrašování, únosů, ba likvidace. EU si zřejmě už nemá s Ruskem v tomto ohledu co vyčítat. 

Současná zaslepenost evropských politiků a tajných služeb Ruskem je ideální příležitost pro ostatní zahraniční služby rozvinout v Evropě svou síť. Navíc s masovou imigrací sem mohou poslat prakticky kohokoli. A když se chytne jako oprávněný "žadatel o mezinárodní ochranu", tak ještě ušetří na nákladech.

zdroj: https://www.lemonde.fr

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

 

1237 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!