Turecko má v Evropě rozsáhlou síť tajných agentů
Autor: JB | Publikováno: 22.11.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
S masovou imigrací mirnix-tirnix do Evropy - logicky - zahraniční zpravodajské služby na nic nečekají, a využívají jediněčné příležitosti k ustavování sítí a prodloužených rukou svých tajných služeb. Vedle Číny (protičínský platforma v EU už značně snížila svůj profil) je v nejpokročilejším stádiu i Turecko. Navíc, zde tajné služby pracují za použití všech prostředků, včetně zastrašování, únosů, ba likvidace. EU si zřejmě už nemá s Ruskem v tomto ohledu co vyčítat.

S masovou imigrací mirnix-tirnix do Evropy - logicky - zahraniční zpravodajské služby na nic nečekají, a využívají jediněčné příležitosti k ustavování sítí a prodloužených rukou svých tajných služeb. Vedle Číny (protičínský platforma v EU už značně snížila svůj profil) je v nejpokročilejším stádiu i Turecko. 

Odhaduje se, že Turecko máv Evropě na 6000 (!) spolupracovníků svých tajných služeb (obávaná MIT), a to především v Německu, kde je turecká komunita nerobustnější. Evropa už dávno není bezpečným útočištěm pro-kurdských, PKK, pro-arménských a vůbec tureckému režimu opozičních disidentů a hnutí. Informaci s titulkem "Vlkům svědčí mlha: Erdoganova tajná armáda v Evropě" (« Les Loups aiment la brume » : l’armée secrète d’Erdogan) přináší francouzký LeMonde.fr .

Navíc, zde tajné služby pracují za použití všech prostředků, včetně takových umlčovacích praktik jako zastrašování, únosů, ba likvidace. EU si zřejmě už nemá s Ruskem v tomto ohledu co vyčítat. 

Současná zaslepenost evropských politiků a tajných služeb Ruskem je ideální příležitost pro ostatní zahraniční služby rozvinout v Evropě svou síť. Navíc s masovou imigrací sem mohou poslat prakticky kohokoli. A když se chytne jako oprávněný "žadatel o mezinárodní ochranu", tak ještě ušetří na nákladech.

zdroj: https://www.lemonde.fr

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!
Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko
Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu