"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Konec EU jako superstátu

Autor: JB | Publikováno: 28.12.2022 | Rubrika: Amerika
brusel

Polsko a Itálie se hodlají dále zasadit o myšlenku zrušení EU jako superstátu (kde nevolení bruselští úředníci obraceli autoritu EU proti národním státům), ale jako koalici národních patriotistických států, kde se určující rozhodnutí budou činit v solidárním konsensu  těchto angažujících se zemí a nikoli v hlavních městech prominentních zemí či někde v pofiderním europarlamentu či komisi, které v neposlední řadě čelí vyšetřování z korupce. Shodli se na tom polský premiér Mateusz Morawiecki se svým italským protějškem Giorgií Meloniovou.

Největší unijní země jako Německo či Francie tak či tak rozhodují s nezadatelnou mírou autokratičnosti, a ti kdo se na ně dotahují, taky nechtějí hrát druhé housle, nota bene doplácet na rozhodnutí namířená proti nim. Národní evropské státy by mimo jiné posléze mohly povolat dřívější evropské úředníky k (terstní) odpovědnosti. Vždyť rozhodnutí činěná proti a na újmu takových zemí jako Polsko či Maďarsko činili úředníci, kteří mají jména, a měli by se ze svých skutků zodpovídat.

zdroj: https://exxpress.at

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

979 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky? Poté, co summit EU-CELAC otevřel otázku statutu Malvín, Británie zuří. Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!